Турчинов
Турчинов РНБО

Турчинов про призначення Кривоноса: Не з інтернету знає, що потрібно армії

  Читайте по-русски
  За словами секретаря РНБО, знання, досвід та життєва позиція Кривоноса дозволять йому ефективно працювати над забезпеченням ЗСУ

  Заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил Сергій Кривонос, призначений сьогодні на посаду заступника секретаря РНБО, набув досвіду і знань щодо потреб військових, перебуваючи на передовій на лінії фронту на Донбасі.

  Як інформує прес-служба Ради національної безпеки і оборони, про це сказав секретар РНБО Олександр Турчинов.

  "Як кадровий офіцер та заступник командувача Сил спеціальних операцій він знає потреби Збройних сил не з інтернету та соціальних мереж, а з окопів передової, де він захищав країну в найбільш небезпечні часи російської агресії проти нашої держави", – заявив Турчинов.

  За його словами, знання, досвід та життєва позиція Кривоноса дозволять йому ефективно працювати над забезпеченням ЗСУ та інших військових формувань сучасною зброєю та військовою технікою, сприяти проведенню реформ в оборонно-промисловому комплексі та забезпечувати військово-технічне співробітництво з міжнародними партнерами. Також він зазначив, що Кривонос відповідатиме за прозорість виконання оборонного держзамовлення.

  "Не менш важливим завданням для полковника Кривоноса буде знищення будь-якої корупційної складової під час виконання державного оборонного замовлення та забезпечення матеріально-технічних потреб нашої армії та інших силових структур", – наголосив секретар РНБО.

  Як інформував 5.UA, 12 березня Петро Порошенко підписав указ про призначення заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергія Кривоноса заступником секретаря Ради нацбезпеки і оборони.

  Довідка. Цьогоріч Сергій Кривонос балотувався від партії "Воїни АТО" на пост президента, утім 6-го березня подав до ЦВК звернення про відмову від участі в президентських виборах в якості кандидата. Своє рішення мотивував так: вважає недоцільною зміну верховного головнокомандувача Збройних сил України за умов, в яких нині опинилася Україна.

  Попередній матеріал
  "Підлі щури будуть покарані": новопризначений заступник Турчинова зробив першу гучну заяву
  Наступний матеріал
  "Першими – дівчата": голова NASA припустив, хто здійснить перший крок на Марсі
  Loading...

  Порошенко призначив нового заступника секретаря РНБО

  Представлення новопризначеного першого заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса – відео

  Порошенко анонсував важливе кадрове призначення в РНБО

  Засідання РНБО щодо ДК "Укроборонпром" – відео

  Президент доручив Турчинову скликати засідання РНБО – мають обговорити реформування "Укроборонпрому"

  У РНБО прокоментували "підрив автомобіля Турчинова"