Укроборонпром, танки
Укроборонпром, танки Укроборонпром

Президент доручив Турчинову скликати засідання РНБО – мають обговорити реформування "Укроборонпрому"

Читайте по-русски
Порошенко наголосив, що діяльність оборонного сектора мають прискіпливо контролювати Кабмін, Верховна Рада, а також суспільство

Президент України Петро Порошенко доручив секретарю Ради національної безпеки та оборони Олександру Турчинову попередньо на середу скликати засідання РНБО щодо реформування "Укроборонпрому". Про це глава держави повідомив на засіданні Ради регіонального розвитку Миколаївської області, інформує "5 канал".

"Ми вже давно планували засідання РНБО з порядком денним щодо реформування "Укроборонпрому" та посилення прозорості його діяльності", – заявив він.

Президент також наголосив, що за діяльністю оборонного сектора має бути розширений урядовий, парламентський і суспільний контроль.

"Зранку доручив секретарю РНБО Олександру Валентиновичу Турчинову підготувати це засідання, попередньо – на середу, провести необхідні консультації з нашими зарубіжними партнерами", – додав президент.

Як повідомляв 5.UA, 25 лютого 2019 року журналісти програми "Наші гроші" (Bihus.info) оприлюднили матеріали про викриття масштабних схем розкрадання в оборонному комплексі, до яких можуть бути причетні посадовці. Йдеться про події 2014-2016 років. В "Укроборонпромі" тоді заявили, що журналісти маніпулюють закритою інформацією, яку могли отримати в межах кримінальних проваджень. 26 лютого Президент тимчасово призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Попередній матеріал
Архієпископ Климент: Окупанти не закрили справу проти мене, досі є небезпека переслідування
Наступний матеріал
У ДПСУ викрили схему легалізації терористів – відео
Loading...