Сергій Кривонос
Сергій Кривонос ПП \"Воїни АТО\" / Facebook

Порошенко призначив нового заступника секретаря РНБО

Читайте по-русски
Раніше той займав посаду заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ

У вівторок, 12 березня, Президент Петро Порошенко призначив заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Кривоноса. Представлення Кривоноса транслювалося на офіційній сторінці гаранта у Facebook.

"Я прийняв рішення і підписав указ про призначення Вас, пане полковнику, заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони", – заявив Президент. 

Глава держави доручив Кривоносу в апараті РНБО відповідати за питання переозброєння Збройних сил України, інших силових підрозділів, питання військово-технічного співробітництва і взаємодії з НАТО. 

"Професійний військовий із бездоганною репутацією, якого підтримує і влада, і опозиція, – це саме та кандидатура, яка має очолити цей відповідальний напрямок", – наголосив Порошенко. 

Як відомо, до призначення в Раду національної безпеки та оборони, Сергій Кривонос працював на посаді заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Крім того, цьогоріч він балотувався від партії "Воїни АТО" на пост президента, утім 6 березня подав до ЦВК звернення про відмову від участі в президентських виборах в якості кандидата.

"Поки йде війна, і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога, Російської Федерації, є занадто великою, мені довелося прийняти зважене та дуже непросте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост президента України. Вважаю сьогодні, в тих умовах, яких знаходиться держава, недоцільною зміну верховного головнокомандувача Збройних сил України", – пояснив своє рішення Кривонос.

Нагадаємо, 26 лютого Президент тимчасово призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, який фігурував у розслідуванні журналістів "Наші гроші" через участь у корупційних оборудках, пов'язаних з ДК "Укроборонпром". 4 березня Петро Порошенко підписав указ про звільнення Гладковського з посади.

Дивіться також фотогалерею: 

Турчинов відвідав підприємство з виробництва найсучаснішої ракетної зброї – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"НАБУ ігнорувало передану справу": Луценко прокоментував фінал розслідування програми Бігуса
Наступний матеріал
Штормовий вітер в Одесі здув візок з дитиною у море – відео
Loading...