politdengi.com.ua

Несуть відповідальність за серії терактів: в Україні викрито секретну агентурну мережу РФ – Турчинов

  Читайте по-русски
  Усі ці злочинні діяння дають підстави визнати спецслужби РФ, зокрема, ФСБ та ГУ ГШ ЗС РФ, терористичними організаціями, а Росію – державою, що розповсюджує тероризм у світі

  ФСБ і ГУ ГШ РФ повинні бути визнані терористичними організаціями, а Росія – державою, що розповсюджує тероризм у світі. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

  Так, 17 квітня на спільному брифінгу Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України "були наведені неспростовні докази участі ФСБ та ГУ ГШ ЗС Російської Федерації в організації терактів на території України".

  "Силовими структурами нашої держави викрито створену спецслужбами держави-агресора агентурну мережу, яка несе відповідальність за серії терактів на території України, підривів та вбивств, зокрема, співробітників СБУ та ГУР МО України. Було затримано чинних співробітників спецслужб РФ, зізнання яких свідчать про цілеспрямовану організацію ФСБ та військовою розвідкою РФ терористичної діяльності на території нашої держави", – сказав секретар РНБО України.

  Відповідно до отриманих доказів, наголосив він, відповідальність за організацію терору і диверсій на території України несуть директор ФСБ РФ генерал Олександр Бортніков, начальник департаменту контррозвідувальних операцій ФСБ генерал Дмитро Мінаєв, начальник ГУ ГШ ЗС РФ віце-адмірал Ігор Костюков

  Як наголосив Турчинов, проти всіх осіб, причетних до організації та виконання терактів, відкрито кримінальні справи. Окрім того, зазначені особи мають бути внесені як терористи до бази Інтерполу та до санкційних списків, переконаний секретар РНБО.

  "Аналогічні злочини спецслужб РФ було викрито і за межами нашої країни, – зокрема, використання бойових отруйних речовин на території Великої Британії тощо", – нагадав він.

  "Усі ці злочинні діяння дають підстави визнати спецслужби РФ, зокрема, ФСБ та ГУ ГШ ЗС РФ, терористичними організаціями, а Росію – державою, що розповсюджує тероризм у світі", – підсумував Турчинов.

  Попередній матеріал
  ЦВК змінила час проведення дебатів на "Суспільному"
  Наступний матеріал
  Родичі полонених моряків подякували європейським дипломатам та звернулися із закликом

  Нова "Вільха-М" збільшила вдвічі дальність ураження цілі – Турчинов

  Увесь керівний склад "Укроборонпрому" має пройти перевірку на поліграфі – Порошенко

  Турчинов про призначення Кривоноса: Не з інтернету знає, що потрібно армії

  Президент доручив Турчинову скликати засідання РНБО – мають обговорити реформування "Укроборонпрому"

  Всеукраїнський форум сім'ї: виступи Порошенка і Турчинова – відео

  У РНБО прокоментували "підрив автомобіля Турчинова"