Улюблені капці та зручна ковдра: який термін придатності речей у вашій кімнаті

Повсякденні речі 5 канал / Час. Підсумки тижня
Подушки, спортивне взуття та зубні щітки – усі ці речі мають свій вік безпечного використання

Як часто ви змінюєте зубну щітку чи улюблене спортивне взуття? Чи маєте гроші на нові подушки? Озирніться навколо, гляньте на речі, які вас оточують у кімнаті. Чи знаєте ви термін їхньої придатності? Наприклад, ваших улюблених капців або такої зручної ковдри. Вочевидь, ви користуєтесь ними, поки вони цілі та придатні до вживання.

Але, виявляється, майже все, що нас оточує, має свій вік і термін безпечного використання, i коли речі втрачають свої властивості, вони шкодять. Приміром, у подушці можуть з'явитися сусіди – кліщі, а на рушнику теж непрохані гості – бактерії. Детальніше – у сюжеті "Підсумків тижня".

Не вдома, а в дорозі більше часу проводить українська співачка Ірина Федишин. Літо зірки минуло на концертах, фестивалях і гастролях, тому автівка стала домом на колесах. За терміном придатності в шаленому ритмі не встежиш, тому побутові речі багаторазового використання замінюють одноразовими.

Та у власній домівці необхідно стежити за тим, скільки може прослужити річ. Тож рушник потрібно міняти щороку. Але зауважте, як він поглинає вологу, адже з часом ця властивість втрачається. Якщо ж його рідко прати, на тканині будуть розмножуватися мікроби.

Ірина Федишин
Ірина Федишин5 канал / Час. Підсумки тижня
Жан Беленюк
Жан Беленюк5 канал / Час. Підсумки тижня
Подушки
Подушки5 канал / Час. Підсумки тижня

 

 

Попередній матеріал
Шукачі притулку: чому Україна одна з найбільш закритих країн для мігрантів
Наступний матеріал
Мілітарна загроза нових масштабів: як події в Афганістані змусили світ замислитися про безпеку
Loading...