Пенсія
Пенсія strana.in.ua

У законі не прописали перерахунок для пенсіонерів на окупованих територіях – Рева

  Питання щодо перерахунку пенсій українцям, котрі проживають на непідконтрольних Україні територіях, у законі не визначене і залишається відкритим

  "Це питання на сьогодні в законі не визначено. Відповідно, як ми будемо перераховувати пенсії людям, які живуть на непідконтрольній території, я сьогодні сказати вам не можу, тому що за загальним правилом подібні перерахунки роблять органи Пенсійного фонду за місцем проживання людей. Органів Пенсійного фонду і відповідно пенсійної бази тих людей, які живуть на непідконтрольній території, в нас немає. І немає фізичної й технічної можливості це зробити", – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час прес-сніданку 12 жовтня, повідомляє "Укрінформ".

  Він зазначив, що "з людьми, які переїхали на підконтрольну територію, також будуть проблеми, тому що для того, щоб зробити перерахунок, треба мати матеріали справи".

  "Їм пенсія виплачується без матеріалів пенсійної справи. Але це поточна пенсія. Зараз у нас виникне проблема з перерахунком. Зараз будемо думати, як її вирішувати. Але я можу гарантувати, що ми питання для тих, хто переїхав, вирішимо, знайдемо механізм, щоб ці люди не постраждали", – підкреслив міністр.

  За його словами, це питання вирішать найближчим часом.

  "Коли йдеться про перерахунок пенсій, то це питання треба вирішити за місяць-два, не більше. Для тих, хто знаходиться на підконтрольній території. Щодо всіх інших питання залишається відкритим", – додав Рева.

  Попередній матеріал
  "Допомога у гібридній війні": Посол України обговорив з конгресменами підтримку ЗСУ з боку США
  Наступний матеріал
  Кличко знає кілька шляхів вирішення проблеми заторів у Києві
  Loading...

  В Україні скасовують спецпенсії для держслужбовців, суддів, нардепів

  Пенсії зростатимуть щороку: Рева пояснив механізм індексації

  "Я говорив з Президентом": Гройсман сказав, коли Порошенко підпише закон про пенсійну реформу

  Нарада з Гройсманом: чільники областей запевняють, що на 100% готові до підвищення пенсій

  "Люди вимушені брехати державі": У МінТОТ наголосили на виплаті пенсій особам, які живуть в ОРДЛО

  Гройсман розповів, яких пенсій більше не буде