Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5 канал

"Я говорив з Президентом": Гройсман сказав, коли Порошенко підпише закон про пенсійну реформу

Прем'єр запевнив, що для виплати підвищених пенсій кошти в бюджеті є, і їх не потрібно додатково друкувати чи позичати

Президент України Петро Порошенко підпише закон про пенсійну реформу, прийнятий Верховною Радою 3 жовтня, до наступного понеділка. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на селекторній нараді з питань пенсійної реформи.

"Я говорив з Президентом. Президент до понеділка підпише закон, що дасть нам можливість почати з наступного тижня виплату пенсій українським пенсіонерам. Зараз законопроект перебуває в парламенті, його підпише голова Верховної Ради, і далі він піде на підпис до Президента. Ми повинні його максимально швидко впровадити в життя", – сказав глава уряду.

При цьому голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний зазначив, що пенсіонери, для яких встановлений термін нарахування пенсій за жовтень настане раніше, ніж набере чинності закон – після підпису президента і офіційної публікації – отримають пенсії у старому обсязі, а додаткову доплату за жовтень отримають в листопаді. Однак пенсіонери, яким пенсії будуть нараховані після набрання законом чинності, одразу ж отримають виплати в підвищеному розмірі.

Крім того, прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що для виплати підвищених пенсій кошти в бюджеті є, їх не потрібно додатково друкувати чи позичати.

"На наступному тижні ми можемо починати виплати, кошти у нас є — це кошти, які напрацювала національна економіка, це кошти, які не потрібно ні друкувати, ні позичати, це кошти, у тому числі, від детінізації заробітних плат, підвищення мінімальної заробітної плати", – сказав Гройсман.

Водночас від закликав представників регіональних відділень Пенсійного фонду та місцевої влади унеможливити будь-які затримки з повідомленнями пенсіонерів про підвищення пенсій та їх виплатою.

Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила пенсійну реформу. За відповідне рішення проголосували 288 народних депутатів.

Читайте такожЯк нараховуватимуть пенсії українцям – ТОП-5 нововведень

Попередній матеріал
У Києві чоловік розбив меморіал Небесної Сотні – вандала повезли у відділок поліції
Наступний матеріал
Суд у справі за обвинуваченням екс-командира роти "Беркуту" Віктора Шаповалова – завершено
Loading...

Селекторна нарада Гройсмана з питань запровадження пенсійної реформи – трансляція завершена

Гройсман назвав останній термін для ухвалення пенсійної реформи

"Люди вимушені брехати державі": У МінТОТ наголосили на виплаті пенсій особам, які живуть в ОРДЛО

Внаслідок ухвалення пенсійної реформи соцпенсія зросте на 423 грн

Кабмін вирішив підвищити розмір осучаснення мінімальної пенсії

У ВР назвали розмір мінімальної гарантованої пенсії після схвалення реформи