strana.in.ua

Внаслідок ухвалення пенсійної реформи соцпенсія зросте на 423 грн

  Українські громадяни отримуватимуть пенсію не менше, ніж 1 тис. 373 грн

  У результаті ухвалення пенсійної реформи соціальна пенсія в Україні збільшиться майже на 423 грн і становитиме 1 тис. 373 грн. Про це повідомила голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денисова під час пленарного засідання Верховної Ради, передає "УНІАН.

  "Багато років майже один мільйон наших громадян, якщо вони не мали належного стажу або ж з інших причин, отримували пенсію 940 грн, а цим законом вона змінюється майже на 423 грн. Вони отримуватимуть не менш ніж 1 тис. 373 грн", – сказала вона.

  Зі слів Денисової, з 1 жовтня, згідно із законопроектом, відбудеться осучаснення розміру пенсій, виходячи із заробітної плати 3 тис. 764 грн 60 коп. Голова комітету зауважила, що це майже втричі більше, ніж було.

  "Планувалося з 1 жовтня здійснити перерахунок пенсій із використанням прожиткового мінімуму 1 тис. 312 грн. За пропозицією фракції Олега Ляшка враховано показник на рівні 1 тис. 452 грн, а це вже не на 61 грн більше, як планувалося, а майже на 140. І це тільки мінімум, який відповідно до цього закону відбудеться", – наголосила Денисова.

  Попередній матеріал
  Сироїд опублікувала одну з версій законопроекту про реінтеграцію ОРДЛО – документ
  Наступний матеріал
  Жінка-астронавт стала новим генерал-губернатором Канади – відео
  Loading...