Пенсії
Пенсії https://inform-ua.info/

Закон про пенсійну систему працює: Гройсман розповів, що зміниться

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів розповів, які основні зміни несе закон про пенсійну реформу

"Сьогодні набрав чинності та вступив у силу закон про нову пенсійну систему і сьогодні ми розпочинаємо процес виплати вищих пенсій. Фактично вся система готова для того, щоб повністю розрахувати нові пенсії. Всім тим, хто вже отримав перші платежі, відбудеться донарахування пенсій, кому це передбачено законом. Таким чином, ми забезпечуємо вже у цьому місяці виплату більше ніж 9 млн українцям вищих пенсій, ніж це було досі. Але головне те, що ми запроваджуємо абсолютно нову систему, яка дозволить людям постійно отримувати справедливі пенсії, і це тільки початок оновлення пенсійної системи", – заявив Гройсман.

"Те, що ми робимо сьогодні, передбачає наступне: більше в Україні не буде мінімальної пенсії в 949 грн. Від жовтня мінімальна пенсія буде 1452 грн. Це означає, що менше ніхто отримувати не буде. Наступна позиція – з цього місяця ми скасували оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів, яке дорівнювало 15% пенсії", – наголосив прем'єр.

"Розрахунки передбачають, що понад 200 грн щомісячно уже отримують більше 5 млн 444 тис. українських громадян. Це в середньому, якщо взяти всю кількість пенсіонерів", – додав він.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів - відео
Наступний матеріал
Небезпека у кошику: на Волині у грибах виявили радіонукліди
Loading...

"Я говорив з Президентом": Гройсман сказав, коли Порошенко підпише закон про пенсійну реформу

Нарада з Гройсманом: чільники областей запевняють, що на 100% готові до підвищення пенсій

Гройсман розповів, яких пенсій більше не буде

Гройсман назвав останній термін для ухвалення пенсійної реформи

В Україні скасовують спецпенсії для держслужбовців, суддів, нардепів

У Мінсоцполітики розповіли, для кого збережеться право на дострокову пенсію