Пенсії
Пенсії https://inform-ua.info/

"Розпочинаємо": Закон про пенсійну реформу оприлюднено в "Голосі України"

  Від завтра розпочинається процес підвищення пенсій для українців

  Парламентське видання "Голос України" оприлюднило Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

  Відповідно закон набуде чинності вже завтра – 11 жовтня, за винятком певних його положень. Так, положення щодо підвищення пенсій застосовуються з 1 жовтня 2017 року.

  "Сьогодні опублікований Закон про нову пенсійну систему – завтра він вступає в дію, а це означає, що із завтрашнього дня ми розпочинаємо процес підвищення пенсій для українців", – прокоментував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Як повідомляв 5.UA, 3 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект щодо пенсійної реформи. Документ, зокрема, передбачає проведення осучаснення пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.

  Довідка: право на спеціальні пенсії мають депутати, державні службовці, судді, прокурори, службовці органів місцевого самоврядування, науковці. Спеціальні пенсії, як правило, виплачуються у підвищеному розмірі порівняно зі страховими пенсіями.

  Попередній матеріал
  Прокурори просили про заставу у 25 млн: як суд вирішив долю депутата Київради
  Наступний матеріал
  "Це схоже на апокаліпсис": Каліфорнію охопили надзвичайно потужні пожежі
  Loading...