Сергій Кримчак
Сергій Кримчак 5 канал

Прокурори просили про заставу у 25 млн: як суд вирішив долю депутата Київради

Сергія Кримчака підозрюють у причетності до земельних махінацій на посаді секретаря комісії з питань земельних відносин у 2010-2011 роках

В Апеляційному суді Києва Спеціалізована антикорупційна прокуратура клопотала про збільшення розміру застави для депутата Київської міської ради Сергія Кримчака до 25 мільйонів гривень. Аргументували це тим, що сума в 1 мільйон 400 тисяч гривень, під яку відпустили екс-чиновника з-під варти, занадто мала і навіть не становить половини тих збитків, яких депутат завдав через земельні оборудки.

За даними прокурорів, Кримчак є власником кількох приватних компаній і має достатньо прибутку, щоб сплатити таку суму. Як доказ наводять те, що за два місяці лише на один з його банківських рахунків у вигляді дивідендів надійшло більше 2,5 мільйонів гривень.

"Розмір застави, який прокуратура попросила, є непідйомним. Це неможливо ані для моїх родичів, ані для знайомих. Це черговий раз свідчить про політизованість цього процесу і переслідування мене", – заявив на суді Сергій Кримчак.

Прокурор Василь Кричун відповів: "Усі ризики, які зазначені у клопотанні, підкріплені доказами, які долучені. Розмір застави, який обраний слідчим суддею, є надто м'яким, низьким і він не може забезпечити належної процесуальної поведінки підозрюваного".

Заслухавши сторони процесу, суд не задовольнив прохання прокурорів. Таку відмову присутні в залі зустріли вигуками "ганьба".

Нагадаємо, 15 вересня Солом'янський райсуд обрав для депутата Київради запобіжний захід у вигляді арешту із можливістю внесення застави. Його підозрюють у причетності до земельних махінацій на посаді секретаря комісії з питань земельних відносин у 2010-2011 роках. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Результати розслідувань справ Майдану: інфографіка від ГПУ

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Останні джедаї": трейлер нового епізоду "Зоряних війн" збирає мільйонні перегляди
Наступний матеріал
"Розпочинаємо": Закон про пенсійну реформу оприлюднено в "Голосі України"
Loading...