Справа "тітушковода" Волкова
Справа "тітушковода" Волкова 5 канал

У справі "тітушковода" Волкова заслухали останнього таємного свідка: що нового з'ясували

Читайте по-русски
Чотири адвокати Олександра Волкова вкотре відмовляються коментувати показання

Бориспільський міський суд заслухав останнього таємного свідка у справі "тітушковода" Олександра Волкова. Чоловік, який нині свідчив у суді, під час Революції Гідності працював правоохоронцем. У залі засідання залегендований свідок повідомив, зокрема, що фігурант справи про викрадення майданівців у 2014 році – Олексій Чеботарьов – просив тодішню міліцію заарештувати викрадених його людьми активістів. 

Зі стін райсуду столиці за допомогою відеозв’язку свідчить другий залегендований свідок у справі Олександра Волкова. Волкову інкримінують викрадення з Олександрівської лікарні активістів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького в ніч проти 21-го січня 2014 року.

Зазначається, що єдина доступна інформація про свідка – його робота правоохоронцем під час Революції Гідності. Ім’я засекречене, в кадрі свідка не видно, лише чутно голос. Він говорить, що у січні 2014 року йому дзвонив кримінальний авторитет часів Януковича Олексій Чеботарьов: просив арештувати двох викрадених активістів Майдану.

"Чеботарьов Олексій телефонував різним службовим особам, правоохоронцям, зокрема й мені, шукав людей, працівників міліції – допомогти арештувати затриманих його людьми учасників Євромайдану.  Я не знав, кого затримали, яким чином, але із засобів масової інформації наступного дня вже було відомо, що прізвище Луценко лунало. Іншого не пам’ятаю", – розповів свідок.

За версією слідства, саме Чеботарьов керував тітушками та надавав накази Волкову. Самого обвинуваченого свідок не бачив.

Чотири адвокати Олександра Волкова вкотре відмовляються коментувати показання. Натомість сторона обвинувачення наголошує: свідок підтвердив взаємодію тітушок із правоохоронцями під час подій на Майдані.


"Ці показання для нас є важливими, оскільки вони є безпосередніми та прямими щодо Чеботарьова, якому інкримінують організацію цього злочину, з точки зору доведення взаємодії правоохоронців та так званих тітушок", – зауважив прокурор.

На наступному засіданні в залі суду мають допитати потерпілого Ігоря Луценка – нині народного депутата. Також сторона обвинувачення клопотала про продовження тримання під вартою Олександра Волкова. Адвокати, натомість, просили суд про домашній арешт, оскільки підзахисний скаржиться на здоров'я.

"Ми просимо долучити свої заперечення від сторони захисту, лист від лікарні швидкої допомоги, два талони швидкої допомоги, два огляди кардіолога-спеціаліста і просимо допитати лікаря, який проводив його огляд", – пояснили адвокати. 

"5 березня вказаний лікар констатував, що вкрай тяжкий стан здоров'я. А чомусь погіршення стану здоров'я відбулось як раз перед розв'язанням питання про чергове продовження запобіжного заходу", – зауважила прокурор Юлія Малашич.

Колегія суддів заслухала обидві сторони процесу та в повторному допиті лікаря відмовила. Запобіжний захід тримання під вартою Волкову продовжили до 30 червня, натомість адміністрацію тимчасового ізолятора тримання під вартою зобов'язали дообстежувати підсудного в кардіологічній лікарні.

Евеліна Михайленко, Олексій Тищенко, "5 канал".

Попередній матеріал
На Донбасі триває "громадянський конфлікт" – Коломойський
Наступний матеріал
"Місцями запорозької слави": як учасники експедиції козацькою чайкою вниз по Дніпру мандрували
Loading...

Стало відомо, ким є молодики, які стояли під будівлею ЦВК у день виборів

Залишилися тільки недоїдки: молодики спортивної зовнішності покинули площу біля будівлі ЦВК

Справа "тітушковода" Крисіна: суд перенесли через адвоката

Їхали для участі в проплачених акціях: під Одесою поліція затримала автобуси з озброєними "тітушками"

"Навчалися в одній школі": адвокати "тітушковода" Крисіна вимагають відсторонити суддю

Справа "тітушковода" Волкова: допитали 6 свідків з його близького оточення