Юрій Крисін
Юрій Крисін 5 канал

"Відмовляє в клопотаннях": адвокат "тітушковода" Крисіна просить відводу судді

Адвоката Крисіна розповів у суді, чому систематично не відвідує слухання – втім, пояснення прокурорів не задовольнили

Адвокат "тітушковода" Юрія Крисіна просить відводу судді. Каже, той відмовляє в інших клопотаннях із суб'єктивних причин. Крім того, підзахисному нібито не дали ознайомитися з матеріалами справи у повному обсязі.

Під час засідання Дарницький суд заслухав пояснення адвоката Крисіна – Ігоря Василенка. Той розповів, чому систематично не відвідує слухання. Пояснення прокурорів не задовольнили і вони клопочуть про притягнення захисника до адміністративної відповідальності за неповагу до суду. Чи міняти суддю в справі – вирішать уже завтра. А 25 червня – на наступному засіданні – визначаться, чи притягати адвокатів до відповідальності.

У цьому кримінальному провадженні Крисіну інкримінують викрадення та катування майданівців у 2014-му, а також закидування світлошумовими гранатами барикад на вулиці Прорізній 21 січня того самого року. За вбивство журналіста В'ячеслава Веремія – Крисіна вже засудили до 5 років за ґратами.

"Суддя на підготовчому засіданні, коли виносить ухвалу, має право відмовити в задоволенні всіх клопотань і скарг, але це має бути мотивовано – мотивації ніякої немає… Я не затягую судовий процес, я вимагаю, щоб усе було зроблено у спосіб, передбачений КПК та Конституцією", – заявив адвокат Крисіна.

Прокурор Департаменту спецрозслідувань ГПУ Юлія Малашич наголосила: "Впевнена, що ця заява про відвід є необґрунтованою, і я впевнена, що суд справді зважено підійде до розгляду цієї заяви і відмовить. Але, знову-таки, ціна розгляду цієї заяви – чергове зірване судове засідання".

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Відвідини Президентом військової частини НГУ в Запоріжжі – відео
Наступний матеріал
Закарпатській школяр винайшов унікальну технологію виготовлення паперу і цим уразив світ

Адвокати Крисіна вимагають передати справу в інший суд

"Маленька перемога ціною засідання": тітушці Крисіну відмовили у відводі судді

Справа вбивства Веремія: тітушку Крисіна залишили під вартою ще на два місяці

Розгін Майдану: суд допитає останнього таємного свідка у справі Шадрова

Справа Крисіна: суд визнав незаконним закриття ГПУ справи про вбивство журналіста Веремія

Упізнавали за черевиками: суд заслухав рідних Героїв Небесної Сотні