Юрій Крисін

"Маленька перемога ціною засідання": тітушці Крисіну відмовили у відводі судді

Під час свого виступу прокурори наголосили – суддя діяла в межах законодавства

Дарницький райсуд відмовив адвокату тітушки Юрія Крисіна у відводі головуючого судді. Клопотання про відвід подала адвокат Тетяна Гнатюк на минулому засіданні, нарікаючи, що суддя провела одне з попередніх засідань – з обранням запобіжного заходу підозрюваному – без неї.

Захисник заявила, що завчасно попередила про свою відсутність через погане самопочуття. Під час свого виступу прокурори наголосили, що суддя діяла у межах законодавства, і що всі три адвокати Юрія Крисіна були попереджені про дати судових засідань, про що свідчать їхні підписи в документах. Прокуратура та потерпілі запевняють: це затягування процесу, тому що обвинувальний вирок і досі не зачитаний.

"Це маленька перемога у нашій роботі. Маленьке досягнення, але прикро, що це сталося ціною ще одного засідання, яке, фактично, позавчора було зірвано. Я маю велику надію, що ті маніпуляції, які захисники пана Крисіна застосовують, аби затягнути судовий процес, все-таки закінчаться, і ми нарешті розпочнемо судове слідство", – зазначила прокурор Юлія Малашич.

Нагадаємо, за даними слідства, під час подій Революції Гідності, в ніч на 19 лютого Юрій Крисін керував групою тітушок і брав участь у побитті журналіста В'ячеслава Веремія. Той помер від завданих травм.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
У США поліція дві години намагалася спіймати чоловіка на викраденому БТР – відео