Крисін за ґратами
Крисін за ґратами 5 канал

У справі тітушковода Крисіна знову не змогли зачитати обвинувальний акт

Юрій Крисін поскаржився на погане самопочуття та попросив зупинити засідання, щоби звернутися по медичну допомогу – прокурори протестувати не стали

У справі тітушковода Юрія Крисіна знову не змогли зачитати обвинувальний акт. Спершу той заявив відвід новому прокурору – Ігореві Земскову. Мовляв, він товаришує з екс-регіоналом, з яким у Крисіна ніби тривалий конфлікт.

Прокурор звинувачення відкидає. Запевняє – політикою ніколи не займався і взагалі не знає, кого мав на увазі Крисін. Суд клопотання, зрештою, відхилив. Але після цього Юрій Крисін поскаржився на погане самопочуття та попросив зупинити засідання, щоби звернутися по медичну допомогу. Прокурори не протестували, хоча й вважають, що в такий спосіб сам обвинувачений та його адвокати затягують процес.

У цьому кримінальному провадженні Крисіну інкримінують викрадення та катування майданівців у 2014-му, а також – закидування світлошумовими гранатами барикад на вулиці Прорізній 21-го січня того самого року. За іншими звинуваченнями – у причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія – Крисіна вже засудили до 5 років за ґратами.

"Звернуся в СІЗО, аби перевірити, чи справді вчора звертався обвинувачений Крисін до медичної частини, чи було таке звернення сьогодні, відразу після закінчення судового розгляду. Аби все-таки підтвердити або спростувати позицію з приводу того, що обвинувачений погано почувався", – запевнила прокурор Департаменту спецрозслідувань ГПУ Юлія Малашич.

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Слободян про масовий напад на прикордонників Буковини: "Змушені були відкрити вогонь"
Наступний матеріал
Омелян про запуск річкового транспорту в Україні: "Це інвестиції на десятки мільйонів доларів"

Нарешті "реальне покарання": організатора тітушок Крисіна ув'язнили на 5 років

Справа вбивства Веремія: тітушку Крисіна залишили під вартою ще на два місяці

Розгін Майдану: суд допитає останнього таємного свідка у справі Шадрова

Справа розстрілів Майдану: прокурори просять потерпілих вийти на зв'язок

Невдоволені роботою ГПУ, самі знайшли докази: суд заслухав родичів загиблого майданівця

"Маленька перемога ціною засідання": тітушці Крисіну відмовили у відводі судді