Нарешті "реальне покарання": організатора тітушок Крисіна ув'язнили на 5 років

Раніше у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія Шевченківський суд столиці засудив Юрія Крисіна на 4 роки умовно

П'ять років за ґратами – такий вирок виніс Апеляційний суд Києва Юрію Крисіну, організатору тітушок, які вбивали та нападали на людей під час подій Революції Гідності. Про це повідомляє "5 канал".

Таким чином суд частково задовольнив прохання прокурорів. Вони просили – шість років за ґратами. Зазначивши, що вирок попередньої інстанції – 4 роки умовно – для Крисіна занадто м'яке покарання.

Сам Крисін просив залишити в силі вирок Шевченківського суду щодо умовного покарання. Водночас судді зарахували перебування обвинуваченого у СІЗО, як відбування терміну покарання.

"Наші вимоги суд почув і призначив реальне покарання. Реальне позбавлення волі – це для нас позитивний момент", – прокоментував прокурор ГПУ Олексій Донський.

"Апеляційний суд, я вважаю, порушив діюче законодавство, тому що в самому обвинувальному акті вказано, що мій підзахисний щиро розкаявся. У суді першої інстанції проти цього взагалі ніхто не заперечував: ні прокуратура, ні сторони. Наразі ця обставина зникає… Я буду подавати касаційну скаргу до Верховного Суду", – заявив адвокат тітушки Ігор Василенко.

Нагадаємо, Юрію Крисіну закидають причетність до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія у 2014-му. Шевченківський суд столиці понад три роки слухав цю справу у закритому режимі і визнав Крисіна винним у хуліганському нападі.

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Які реформи треба реалізувати, аби ринок України став ще привабливішим для інвесторів – Міклош
Наступний матеріал
Схід і захід разом: вчителі Донеччини та Львівщини зіграли в "Джуру-Вчителя"

Розгін Майдану: суд допитає останнього таємного свідка у справі Шадрова

Справа щодо вбивства Вороненкова: засідання суду почалося з двох раптових клопотань

Через ревнощі: на Закарпатті жінка вбила чоловіка сокирою

У ГПУ підтвердили зустріч зі Ставицьким, але заперечують "таємні перемовини"

Невдоволені роботою ГПУ, самі знайшли докази: суд заслухав родичів загиблого майданівця

У Києві презентували цифрову реконструкцію одного з найкривавіших днів Євромайдану: подробиці