Юрій Крисін
Юрій Крисін 5 канал

Урвався терпець: "тітушководу" Крисіну вшосте не вдалося зачитати обвинувачення

Адвокати обвинуваченого саботують слухання і не з'являються на засідання

Уже вшосте суддям не вдалося зачитати обвинувальний акт "тітушководу" Юрію Крисіну. Йому закидають викрадення та катування учасників Революції Гідності. 11-те засідання поспіль закрили, ледь відкривши.

Адвокати Крисіна саботують слухання і не з'являються на засідання. Раніше захисник Ігор Василенко обіцяв надати суду документи, які б підтвердили поважну причину його відсутності. Однак він цього так і не зробив, і на засідання сьогодні також не прийшов. Тому, Крисіну мають призначити державного захисника. Хто це буде – стане відомо на наступному засіданні.

Юрію Крисіну інкримінують викрадення та катування майданівців у 2014-му, а також закидання світлошумовими гранатами барикад на вулиці Прорізній 21 січня того самого року. У справі вбивства журналіста В'ячеслава Веремія – Крисіна вже засудили до 5 років за ґратами.

"Оголошується перерва на 6 липня на 12:30. Разом з тим, клопотання сторони обвинувачення підлягає задоволенню – суд направить ухвалу в адвокатуру для забезпечення явки державного захисника на наступне судове засідання. Бо на сьогодні знову не прибули ні захисники Чемеса, ні захисники Крисіна", – заявила суддя Любов Леонтюк.

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Експерт: У рамках цієї війни не всі політв’язні – герої
Наступний матеріал
У Черкасах попрощалися із старшим сержантом Геннадієм Нємцовим
Loading...