Вакцина від кору
Вакцина від кору 5 канал

У Нью-Йорку оголосили надзвичайний стан через спалах кору

  Читайте по-русски
  Міська адміністрація вимагатиме від невакцинованих осіб, які мешкають у визначених зонах у районі Вільямсбург, Бруклін, вакцинуватися від кору
  У вівторок, 9 квітня, рада Нью-Йорка оголосила надзвичайний стан у галузі охорони здоров’я в окремих районах міста після спалаху кору. Про це пише "Укрінформ" із посиланням на The New York Times.

  "Мер Білл де Блазіо заявляє, що міська адміністрація вимагатиме від невакцинованих осіб, які мешкають у визначених зонах у районі Вільямсбург, Бруклін, вакцинуватися від кору, у той час як місто посилює боротьбу з одним із найбільших спалахів захворювання протягом останніх десятиріч", – ідеться в повідомленні.

  Мер додав, що на порушників цього припису чекатимуть штрафи. Більшість випадків захворювання на кір сконцентрована в ультраортодоксальних хасидських районах міста – Вільямсбурзі та Боро-парку.

  Зазначається, що надзвичайний стан триватиме щонайменше до 17 квітня, коли рада охорони здоров’я Нью-Йорка збереться на наступне засідання.

  Варто зазначити, епідемія кору в Нью-Йорку почалася ще восени. Відтоді було зареєстровано 285 підтверджених випадків захворювання. 21 хворого було госпіталізовано, із яких п’ятьох – до інтенсивної терапії.

  Загалом у Сполучених Штатах із початку 2019 року зареєстровано, за даними Центру з контролю та профілактики захворювань, 465 випадків захворювання на кір, 78 з яких – лише впродовж останнього тижня.

  Як повідомляв 5.UA, від початку нового року в Україні на кір захворіли більш як 5 тисяч осіб, серед яких багато дітей.

  Попередній матеріал
  Головний рабин країни просить продовжити час роботи деяких виборчих дільниць – чим мотивує
  Наступний матеріал
  Хотіла створити "Запорізьку народну республіку": співробітники СБУ затримали зловмисницю

  Супрун пояснила, як популізм впливає на відмову від щеплень

  Смерть породіллі від кору: в Сумах госпіталізували 6-х медпрацівників

  Кір повертається: від ускладнень хвороби в Україні померло 4 особи

  У Сумах від кору померла 24-річна породілля

  У Львові від кору померла 2-річна дитина

  У пологовому будинку Сум виявили хвору на кір породіллю – вперше за 20 років