Вакцинація
Вакцинація uainfo

Смерть породіллі від кору: в Сумах госпіталізували 6-х медпрацівників

Читайте по-русски
Усі шпиталізовані – раніше контактували із хворою на кір жінкою

У Сумах госпіталізували шістьох медпрацівників пологового будинку, де від кору минулого тижня померла породілля. Йдеться про медсестер та акушерок.

Усі вони контактували із хворою. Нині медпрацівниці перебувають в інфекційному відділенні міської лікарні. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Нагадаємо, минулого тижня у перинатальному центрі Сум через кір померла 24-річна породілля. Жінка народила хлопчика. Лікарі казали про великі ризики для життя немовляти, адже в такому ранньому віці дитина не має імунітету до вірусних захворювань. Нині ознак хвороби в немовляти немає. Дитина перебуває у відділенні для новонароджених перинатального центру.

"На сьогодні шість медичних працівників, які контактували з породіллею, мають захворювання на кір. Вони всі госпіталізовані, у трьох з них підтверджений вакцинальний статус, у трьох – не підтверджений. Двоє з них вакцинувалися, коли вже були контактними… Також обмежувальні заходи ми запровадили до 15 квітня і в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, бо там одна медсестра працювала за сумісництвом і в перинатальному центрі, і в дитячій клінічній лікарні", – відзвітував начальник Управління охорони здоров’я Сумської області Сергій Бутенко.

Попередній матеріал
Хунта, "бандери", фашисти: як російський фейкопром намагається спотворити реальність
Наступний матеріал
Джапарова: "Курс Бойка на зближення з Росією – це фізична смерть для України"
Loading...