Кір, лікарня, захворювання
Кір, лікарня, захворювання 5 канал

Кір повертається: від ускладнень хвороби в Україні померло 4 особи

  Читайте по-русски
  Найбільше нових випадків кору зафіксовано в чотирьох регіонах країни та в Києві

  В Україні знову почала зростати кількість хворих на кір. Лише за попередній тиждень від недуги померло чотири особи. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ.

  "Після кількох тижнів падіння рівень захворюваності на кір в Україні знову почав зростати. За оперативними даними, найбільше нових випадків кору 15–21 березня зареєстровано у Хмельницькій, Львівській, Київській, Рівненській, а також у Києві", – йдеться у повідомленні.

  Загалом за тиждень, що минув, на кір захворіли 2179 осіб – це понад тисячу дорослих і більш як 1150 дітей.

  При цьому від початку нового року в Україні на кір захворіли майже 33 тисячі осіб – це 14,8 тис. дорослих і 18,1 тис. дітей. Від ускладнень кору померли 14 наших співгромадян.

  У МОЗ нагадують: єдиний ефективний спосіб вберегтися від недуги і смерті від кору – вакцинуватися. В зоні ризику перебувають діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення.

  "Усі регіони забезпечено вакцинами КПК (проти кору, паротиту і краснухи) виробництва Бельгії та США: станом на 7 березня в Україні було 1 173 915 доз. Перевірити кількість вакцин у вашій області можна за посиланням", – йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Майже 49 мільйонів гривень: ГПУ запобігла незаконному стягненню коштів із держпідприємства
  Наступний матеріал
  Розграбовують історичну спадщину: окупанти вивозять експонати кримських музеїв до Татарстану
  Loading...