акція "червоний метелик" ВІЛ_СНІД Київ 5.ua

Цього року в країні зафіксовано 13 тисяч нових випадків інфікування ВІЛ

  Читайте по-русски
  Загалом в Україні, за даними ЦГЗ, станом на 1 жовтня під медичним наглядом перебувало 136 тисяч ВІЛ-інфікованих громадян

  В Україні за 10 місяців цього року зареєстровано понад 13 тисяч нових випадків захворювання на ВІЛ. Про це повідомили у Центрі громадського здоров'я МОЗ.

  "Протягом січня-жовтня цього року у нашій країні офіційно зареєстровано понад 13 000 випадків ВІЛ-інфекції, більш ніж 6 000 випадків СНІДу та майже 2,5 тисячі смертей, зумовлених СНІДом", – йдеться в повідомленні.

  Загалом в Україні, за даними ЦГЗ, станом на 1 жовтня під медичним наглядом перебувало 136 тисяч ВІЛ-інфікованих громадян. При цьому у відомстві зазначили, що рівень поширеності ВІЛ серед української молоді віком 15-24 роки має стабільну тенденцію до зниження, що може свідчити про ефективність профілактичних заходів і стабілізацію епідемічної ситуації щодо ВІЛ-інфекції.

  Також у ЦГЗ запевнили, що Україна забезпечена всіма новітніми препаратами для лікування ВІЛ. Водночас у центрі констатували, що найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ станом на 1 листопада цього року залишається статевий шлях передачі інфекції.

  Як повідомляв 5.UA, в країні понад 244 тисячі осіб живуть із ВІЛ-інфекцією, і лише половина з них знає про свій статус. Вчасне діагностування хвороби є запорукою ефективного лікування, яке істотно продовжує життя.

   

  Попередній матеріал
  Корупційний скандал у департаменті ОПУ: суд розглядає апеляцію прокурора щодо Лісничої
  Наступний матеріал
  Теракт у британській столиці: рух Лондонським мостом відновлено
  Loading...

  Акція "Віч-на-віч": українців закликають пройти бесплатний тест на ВІЛ – сюжет

  "Частина потенційних усиновлювачів вийде з тіні": ВІЛ-інфікованим дозволили брати дітей з притулків

  Ученим вдалося просунутися у створенні вакцини проти ВІЛ

  Дослідники в США виявили новий штам ВІЛ – деталі

  "Ліки від байдужості" роздавали в Києві напередодні Дня пам'яті померлих від СНІДу

  День пам'яті померлих від СНІДу: в Одесі просто неба кожен охочий може здати експрес-тест на ВІЛ