Facebook

Супрун пояснила, як вершкове масло впливає на організм

  Медик наголосила, що за день бажано споживати не більш як 20-30 грамів насичених жирів

  Попри те, що масло – важливий та корисний продукт і не потрібно відмовляти собі в задоволенні його з'їсти, головне – не перестаратися. Надмірне його споживання може спричинити розвиток серцево-судинних захворювань. Про таке повідомила на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

  Лікарка зазначає, що вершкове масло справді є корисним харчовим продуктом – це цінне джерело поживних речовин, калорій, жирів, а також вітамінів А, К, Е, а ненасичені жирні кислоти, які є в маслі, чинять позивний вплив на стан судин.

  "Головне – не забувати про поміркованість у вживанні. Слід пам'ятати, що у маслі справді багато насичених жирів, від надмірного вживання яких нас недаремно застерігають медики. До прикладу, в 100 грамах масла міститься в середньому половина насичених жирів – 50 грамів (для масла жирністю 81%), а це – подвійна денна норма для нашого організм", – попередила Супрун.

  Вона стверджує, що наш раціон часто містить надмірну кількість тваринних насичених жирів, що є фактором розвитку серцево-судинних хвороб, особливо це стосується людей старшого віку. Тому варто обмежувати себе у споживанні тваринних жирів, зокрема і масла, а також стежити за рівнем холестерину.

  "За день нам радять споживати не більш як 20-30 грамів насичених жирів. Але бажано, щоб це було не більше, ніж 40 грамів на добу (для масла жирністю не вище 82%) та за відсутності інших насичених жирів у раціоні", – підсумувала посадовець.

  Як повідомляв 5.UA, всупереч поширеному твердженню про те, що вітамін D – улюбленець призначень "для профілактики" – лікує від більшості недуг, хибне. Постійне його вживання не допоможе запобігти перелому кісток та розвитку тяжких хвороб, зокрема онкологічних і серцево-судинних, повідомила на своїй сторінці у Facebook в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

  Попередній матеріал
  Політологи виявили ще одну маніпулятивну технологію на виборах
  Наступний матеріал
  На "Інтер" очікує позапланова перевірка Нацради
  Loading...

  Супрун розповіла, чи справді шкідливо сидіти "нога на ногу"

  Супрун зруйнувала міф про заняття спортом під час хвороби

  Супрун розповіла про одну з найпоширеніших жіночих хвороб

  Регулярне вживання червоного м'яса прискорює смерть – Супрун

  Іридодіагностика не має жодного наукового підґрунтя – Супрун

  Школярі, які перебувають у лікарні, зможуть вчитися віддалено: Супрун пояснила умови