Уляна Супрун
Уляна Супрун 5 канал

"Непрозоро та під тиском": Супрун прокоментувала обрання голови Інституту серця

До медзакладу прибула група народних депутатів і посадовців, серед яких екс-чільник МОЗ, представник Президента у ВР та столичний міський голова

Непрозоро та під тиском – так прокоментувала ситуацію з переобранням голови в столичному Інституті серця в.о. голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун. Зауважила, що МОЗ спрямувала до інституту своїх представників.

"Хоча там працює набагато більше людей, керівника вибирає лише 25, з тих, які мають цей науковій ступінь. Нам було трохи неприємно бачити, що прийшли інші, які хотіли натискати на тих, які будуть голосувати. На жаль, це народні депутати України, це мер Києва. Вони, насправді, не мали місця. Було дуже явно по їхній поведінці – кого вони підтримують. Я думаю, що це неправильно. Ми з МОЗ не робимо такий тиск, ми хочемо, щоби це все прозоро і правильно відбувалося", – зазначила Супрун.

Результати обрання голови Інституту серця мають бути оприлюднені найближчим часом. Водночас сьогодні до медзакладу прибула і група народних депутатів та посадовців. Зокрема, колишній чільник МОЗ Олег Мусій, народний депутат Ірина Луценко та міський голова Віталій Кличко.

Натомість, активісти із націоналістичної організації "С14" повідомляють, що у приміщенні перебувають й невідомі молодики, яких начебто планують використати для ймовірних провокацій.

Попередній матеріал
З кожним роком кіберзлочини стають більш вишуканими: як уберегтися від карткових шахраїв
Наступний матеріал
Мороз до мінус 13: синоптики повідомили, де в Україні випаде сніг
Loading...