Ілюстрація
Ілюстрація pixabay.com

Політологи виявили ще одну маніпулятивну технологію на виборах

  Мешканці окремих регіонів України особливо чутливі до теми екології

  Для перемоги на виборах в Україні кандидати традиційно обіцяють усе – від підвищення зарплат і пенсій до боротьби з корупцією та зниження цін. Нова і не менш маніпулятивна технологія – розв'язання екологічних проблем. Розрахована вона на промислові регіони. Особливо – мешканців Кривого Рогу, Маріуполя, Запоріжжя та інших міст, передає "24 канал".

  Політолог Михайло Бесараб каже, що люди чутливі до теми екології. Це дає політикам можливість маніпулювати ними.

  "Коли ми говоримо про екологію, це загроза життю і здоров'ю. До таких тем люди чутливі. Екологічна тематика, розв'язання якоїсь екологічної проблеми або подолання техногенної катастрофи, на жаль, для цинічних політиків, це дуже вдалий майданчик для маніпуляцій", – заявив політолог.

  За його словами, аби довести українцям свою стурбованість, напередодні виборів кандидати готові навіть створювати цілі політичні партії й представляти екологічні програми. Втім, експерти радять не довіряти популістам.

  "Передвиборчі програми депутатів, кандидатів (мається на увазі і в депутати, і в президенти), на жаль, залишаються інструментом політичної пропаганди та агітації. Їхня мета – вплинути на електоральну поведінку виборця. Тобто, змусити прийти, проголосувати за цього кандидата", – повідомив політолог Валентин Гладких.

  Попередній матеріал
  Закупівля техніки та зброї: цьогоріч на державне оборонне замовлення витратили 21 млрд грн
  Наступний матеріал
  Супрун пояснила, як вершкове масло впливає на організм
  Теги:
  Loading...