tsn.ua

Супрун дала поради, як заснути швидше

  Використовуйте ліжко винятково для сну: не їжте в ліжку, не дивіться телевізор і не працюйте. Це має бути місце для відпочинку та відновлення сил

  Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун наголошує, що не треба чекати, доки вас "вимкне" від втоми. За її словами, є кращі шляхи, які допоможуть налагодити повноцінний сон. Про це вона повідомила у Facebook.

  Корисні лайфхаки, які гарантовано допоможуть заснути швидше:

  • Готуйте очі до сну заздалегідь.

  "Надмірна кількість світла може негативно впливати на якість сну. Адже світло будь-якого типу може пригнічувати вироблення гормону мелатоніну, що сприяє здоровому сну. Тому намагайтеся не дивитися телевізор і не гортати новини на вашому ґаджеті безпосередньо перед сном", – зазначила вона.

  • Послухайте класичну музику.

  "Дослідження показали, що класична музика чи будь-яка музика, яка має повільний ритм – від 60 до 80 ударів на хвилину, допомагає швидше заснути. Слухати бажано не відразу перед сном, а десь за 30–45 хвилин", – зауважила Супрун.

  • Уявіть приємне для вас місце.

  "В одному з досліджень було виявлено, що візуалізація приємної картинки чи місця сприяє швидкому розслабленню та відволікає від зайвих думок", – повідомила вона.

  • Зігрівайте кінцівки.

  "Ви можете одягнути шкарпетки або ж зробити теплу ванну для ніг, аби швидше заснути", – написала Супрун.

  • Стежте за раціоном.

  "Щоб краще засинати, стежте за раціоном: уникайте кофеїну (протягом 6 годин до сну), алкоголю (протягом 4 годин до сну) та великої кількості їжі перед сном. Куріння також негативно впливає на якість сну та швидкість засинання", – зазначила Супрун.

  • Почитайте книгу.

  "Це чудовий прийом, який допоможе відчути сонливість. Краще читати друковану книжку, аніж на телефоні чи іншому ґаджеті. Додаткове світло не сприятиме швидкому засинанню", – наголосила вона.

  "Використовуйте ліжко винятково для сну: не їжте в ліжку, не дивіться телевізор і не працюйте. Це має бути місце для відпочинку та відновлення сил", – резюмувала Супрун.

  Як повідомляв 5.UA, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла про "безпечну дозу" алкоголю та чому він шкідливий.

  Попередній матеріал
  Росіянин попросив притулку в Україні через переслідування в РФ
  Наступний матеріал
  Смертельна ДТП у Харкові: автошколу, де видавали права Зайцевій, обшукали

  Супрун розповіла, чи можна вживати їжу, на яку сіла муха

  Супрун розповіла про небезпеку шкільних лінійок і дала поради, як мінімізувати ризики

  Багато – не означає корисно: Супрун розповіла, скільки потрібно пити води впродовж дня

  Навантаження має бути на мозок, а не на спину: поради Супрун щодо шкільного рюкзака

  Навчіться казати "ні": Супрун дала п'ять важливих порад трудоголікам

  Супрун розповіла, як "зарядити" мозок