Depositphotos

Багато – не означає корисно: Супрун розповіла, скільки потрібно пити води впродовж дня

  Нагадувати про пиття слід літнім людям та дітям, бо вони гірше розрізняють сигнали тіла про спрагу

  Вода корисна, проте коли ви п’єте стільки, скільки потрібно вашому організму. А от щодо переваг для здоров’я надлишкової її кількості немає жодних науково підтверджених доказів. Міф про 8 склянок води на день, за словами в.о. глави МОЗ України Уляни Супрун, якраз один із таких.

  На своїй сторінці у Facebook виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я наголосила, що єдиних норм споживання рідини не може бути, бо це залежить від багатьох факторів, які слід розглядати у кожному конкретному випадку. Наприклад, наша їжа, спожита протягом дня, погода, одяг, робота кишківника, лактація тощо.

  "Універсальна порада – пийте, коли ви відчуваєте спрагу. Організм здорової людини влаштований таким чином, що завжди дасть знати про потребу попити. Просто пам’ятайте, що коли займаєтеся спортом або вам дуже спекотно – то пити треба частіше", – наголосила Супрун.

  За її словами, нагадувати про пиття слід літнім людям та дітям, бо вони гірше розрізняють сигнали тіла про спрагу. Крім того, тіло дітей містить більше води, ніж тіло дорослих, а ще вони більше рухаються.

  Також, додала в.о. глави МОЗ, лікар може порадити вам пити більше води, якщо цього вимагає ваше лікування. Наприклад, якщо у вас камені в нирках, інфекція сечовивідних шляхів або діарея.

  "Якщо ж ви часто відчуваєте сухість у роті – це може свідчити про проблеми зі здоров’ям або бути пов’язаним із прийомом ліків. Неодмінно проконсультуйтеся з лікарем, щоб знайти його першопричину та за потреби пройти лікування", – підсумувала Супрун.

  Попередній матеріал
  Подали апеляцію: Україну не влаштовує рішення СОТ у суперечці з Росією
  Наступний матеріал
  В районі Сєверодонецька мешканці трьох міст страждають від їдкого диму – причини

  Навантаження має бути на мозок, а не на спину: поради Супрун щодо шкільного рюкзака

  Супрун назвала спосіб, як уникнути понад 80% смертей

  Для тих, хто має намір схуднути: Супрун дала поради стосовно нормалізації ваги

  Супрун розповіла правду про популярну дієту

  Супрун розповіла, яку користь для здоров’я приносить дружба

  Одна здорова звичка – цілих 2 роки життя: Супрун дала поради, як покращити своє здоров’я