pixabay.com

Супрун розповіла, чи можна вживати їжу, на яку сіла муха

  Мухи здатні переносити збудників різних інфекційних хвороб: кишкові інфекції, інфекції очей, інфекції шкіри та гельмінти

  Їжу, на котру сіла муха, треба або помити, або приготувати під високою температурою, або не їсти, якщо ні те, ні інше неможливо. Про це повідомила Уляна Супрун у Facebook.

  Вона наголосила, що мухи переносять дуже велику кількість збудників хвороб.

  "Харчуються мухи як звичайними продуктами, так і сміттям, екскрементами та іншими огидними речами. Коли муха повзає або їсть всілякий непотріб, збудники хвороб потрапляють на її тіло або ж переїжджають одразу в її організм. Патогенні мікроорганізми, що потрапляють на зовнішню поверхню мухи, можуть вижити протягом декількох годин, а ті, які потрапляють в організм мухи або в їжу, в яку вона їх транспортувала, можуть вижити протягом декількох днів", – зазначила Супрун.

  За повідомленням Супрун, мухи здатні переносити збудників різних інфекційних хвороб: кишкові інфекції, інфекції очей, інфекції шкіри та гельмінти.

  Як повідомляв 5.UA, в.о. глави МОЗ України Ульяна Супрун наголосила, що шкільні лінійки – це пережиток радянської традиції. Українським школам давно час відійти від цього. Наразі у розвинених країнах немає виснажливого вишиковування, стояння під сонцем або дощем, вислуховування безкінечних напутніх промов. Адже це шкідливо передусім з медичної точки зору.

  Попередній матеріал
  У Румунії мотоцикл в'їхав в автобус з українцями – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Стрілянина в житловому комплексі в Каліфорнії: щонайменше 10 поранених

  Супрун розповіла про небезпеку шкільних лінійок і дала поради, як мінімізувати ризики

  Багато – не означає корисно: Супрун розповіла, скільки потрібно пити води впродовж дня

  Навантаження має бути на мозок, а не на спину: поради Супрун щодо шкільного рюкзака

  Супрун назвала спосіб, як уникнути понад 80% смертей

  Для тих, хто має намір схуднути: Супрун дала поради стосовно нормалізації ваги

  Навчіться казати "ні": Супрун дала п'ять важливих порад трудоголікам