Сексизм від "слуг" та "побєдобєсіє" під час пандемії: основні конфузи минулого тижня

Основні конфузи тижня 5 канал / Час. Підсумки тижня
Огляд найбільших "зашкварів" в Україні та світі

Після вибуху у столичному будинку якось зачекалися реакції президента. Навіть не було його традиційного селфі-звернення. Хоча ні, було, але не до постраждалих киян зі співчуттями, а до далекобійників із погрозами та образами. А пригадуєте, взимку Зеленський сказав, що партія "Слуга народу" має пройти очищення й що він відчуває на собі провину за кожен "зашквар" "слуг"? Так от, минулого тижня Зеленському було від чого червоніти.

Майстер-клас із сексизму від "слуг", урок виховання від президента та коронавірусний "парад победы". Згадуємо основні конфузи тижня.1) "Партія має бути сексі", сказав торік голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. А чи не мав він на увазі похідне від слова "сексизм"? І чи міг Корнієнко передбачити, що після місяців парламентської діяльності втрапить разом зі своїм однопартійцем Давидом Арахамією в ґендерний скандал? Чоловіки на офіційному заході обговорювали ймовірну кандидатку на посаду міського голови Миколаєва – Ірину Аллахвердієву. Не підозрюючи, що їхню балачку чує весь зал.

Потім "слуга" виправдовувався й вибачався. Фігурантка чоловічих розмов повірила й пробачила. А от автори мемів – ні.

Олександр Корнієнко та Давид Арахамія
Олександр Корнієнко та Давид Арахамія5 канал / Час. Підсумки тижня


2) На обурливу поведінку відреагував президент. Але на обурливу поведінку не своїх слуг-депутатів, а звичайних далекобійників. Після тривалої мовчанки Володимир Зеленський порушив тишу й випустив нове відео. Але замість реакції на вибух у житловому будинку Києва та повені на заході країни, президент на той момент переймався розбитими дорогами. Володимир Зеленський додався інкогніто до вайбер-групи водіїв фур. І пригрозив тим, хто оминає контроль ваги вантажівок.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський5 канал / Час. Підсумки тижня


3) Дивитися на президента, а заодне й виконати свій професійний обов’язок, хотіли херсонські журналісти. Але частину з них просто не пропустили на зустріч із Зеленським під час його робочої поїздки на Херсонщину. Тоді медійники оголосили гаранту бойкот. У новинах про візит президента замість прямої мови наставили пробілів, а то й узагалі обмежилися заголовками й порожніми сторінками.

Херсонські ЗМІ
Херсонські ЗМІ5 канал / Час. Підсумки тижня


4) Прес-служба Зеленського поділила журналістів на "вхожих" і "невхожих", а депутатка президентської партії взагалі поділила дітей. На сорти. Галина Третьякова – голова парламентського комітету з питань соціальної політики, яка дискредитувала себе через відео місячної давнини.

"Коли народження дитини відбувається не для того, аби дитині надати рівні права, освіту і так далі... а народжують дитину для того, щоб отримати матеріальну допомогу. То ми отримуємо, ну я скажу так жорстко, ми отримуємо дітей дуже низької якості. Це ще Тетчер говорила", – заявила вона.

Галина Третьякова
Галина Третьякова5 канал / Час. Підсумки тижня


5) "Можем повторить". Якщо не "победу", то епідемію коронавірусу. У Росії, попри пандемію, влаштували парад: тисячі військових, жодних засобів захисту і соціальної дистанції. Це при тому, що в країні понад 600 тис. інфікованих, і вона третя у світі за кількістю хворих на COVID-19. Лідери Європейського Союзу "побєдобесіє" на Червоній площі проігнорували. Приїхали тільки глави кількох дружніх до Путіна держав. Але й їм не всім компанія агресора була до душі.

Парад перемоги в Москві
Парад перемоги в Москві5 канал / Час. Підсумки тижня


6) Після параду Росія пішла на референдум, який триватиме до 1 липня. Голосують за поправки до Конституції, щоб зробити Путіна вічним правителем. Зміни дозволять Москві ігнорувати міжнародне право, а ще узаконять окупацію територій. Безглузді нововведення вже висміяли користувачі соцмереж.

Конституція РФ
Конституція РФ5 канал / Час. Підсумки тижня

На дільниці виборців заманюють буфетами й навіть розіграшами квартир. Не референдум, а поле чудес просто! Та найцікавіше – голосування ще не було, а в магазинах оновлений закон уже є.

Христина Катарина, "Час. Підсумки тижня"

Попередній матеріал
Роки йдуть, Карпати лисіють: хто кришує "чорних лісорубів"
Наступний матеріал
Трагедія на Позняках, що налякала всю Україну: хто за неї заплатить та як вберегти будинок від вибуху газу
Loading...