Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський прінт-скрін з відео

Рейтинг Зеленського і його партії падає, а показники Порошенка зростають – SOCIS

  Читайте по-русски
  Рейтинг партії "Слуга народу" з осені минулого року впав майже на 20%

  Електоральний показник Володимира Зеленського порівняно з груднем минулого року впав майже на 17% і становить 30,4% (у грудні 2019 р. становив 47,2%). Ключовий конкурент – п’ятий президент Петро Порошенко (11,2%) з грудня наростив свою підтримку з 9,2%. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного 22 по 29 травня Центром SOCIS

  Згідно з результатами опитування, серед тих, хто піде на вибори і визначився, Володимира Зеленського готові підтримати 41,1%, Петра Порошенка – 15,2%.

  На третьому місці – один з лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко ("серед всіх" – 10,7%), його рейтинг теж дещо зріс (у грудні минулого року було 8,7%). Далі йдуть Юлія Тимошенко та Ігор Смешко, електоральні показники яких у травні становили 5,5% та 4,4% відповідно.

  Рейтинг партії "Слуга народу" з осені минулого року впав майже на 20% (у жовтні 2019 року електоральний показник цієї партії становив 44,0%, у травні – 25%) .

  Друге-третє місце у межах статистичної похибки – в "Опозиційної платформи – За життя" (12,0%) та "Європейської солідарності" (11,4%).

  Дослідження проведене з 22 по 29 травня методом телефонного опитування (CATI) з використанням планшетів. Вибірка репрезентує доросле населення України (окрім Криму та непідконтрольних територій на Сході України). Обсяг вибірки – 2 тисячі респондентів.

  Як раніше повідомляв 5.ua, згідно із соцопитуванням, рейтинг недовіри до Зеленського зріс утричі з вересня 2019-го.

  Попередній матеріал
  Львівщина сидітиме на жорсткішому карантині ще тиждень – місцевих просять припинити ігнорувати обмеження
  Наступний матеріал
  Меркель підтримала переформатування ТКГ – подробиці
  Loading...