Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Сексистські заяви очільників "Слуги народу": "ЄС" вимагає негайної реакції від керівництва Верховної Ради

  Читайте по-русски
  "Європейська солідарність" надіслала офіційні звернення в Офіс президента з вимогою надати повну інформацію про графік Зеленського

  "Європейська солідарність" направила звернення до керівництва Верховної Ради та регламентного комітету з вимогою розглянути на профільному комітеті та негайно надати публічну оцінку сексистським висловлюванням керівництва фракції "Слуга народу", які принижують українських жінок і мають ознаки дискримінації за статтю.

  "Закликаємо голову Верховної Ради Дмитра Разумкова, який є членом партії "Слуга народу", публічно засудити заяви, неприпустимі в цивілізованих парламентах. Також очікуємо публічної реакції МФО "Рівні можливості", яке послідовно бореться з гендерними стереотипами і сексизмом", – зазначили в "ЄС".

  Також "Європейська солідарність" надіслала офіційні звернення в Офіс президента з вимогою надати повну інформацію про графік Зеленського. Викликає серйозне занепокоєння фактичне самоусунення президента від питань зовнішньої політики і безпеки, серйозних внутрішніх проблем, відсутність будь-якої реакції на повінь на Західній Україні, загибель людей від вибуху в багатоповерхівці в Києві, збільшення обстрілів і погіршення безпекової ситуації на Донбасі.

  "Вимагаємо надати повну інформацію, чи є за останні тижні в графіку президента зустрічі з військовим керівництвом країни, міжнародні телефонні перемовини і контакти, і скільки часу в його графіку займають соціальні мережі, присутність у чатах і соціальних групах. Також просимо роз'яснення, яким чином погрози в чатах різним соціальним чи професійним групам корелюють зі статусом президента і його конституційними обов'язками", – наголосили в опозиції.

  Крім того, "Європейська солідарність" звернулася із запитом до Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням надати роз'яснення, чи можуть телеканали транслювати висловлювання президента зі словом "засранці", чи не є це порушенням етики і моралі, і чи не призведе це до підриву суспільної моралі, чи не може це трактуватися як розпалювання ненависті і ворожнечі.

  "В контексті нещодавніх рішень Нацради щодо позапланової перевірки одного з телеканалів за слово "ср…ка", просимо надати інформацію, чи проведено моніторинг українських телеканалів щодо використання висловлювань президента зі словом "засранці" і чи будуть призначені позапланові перевірки всіх медіа, які це протранслювали", – підсумували в "ЄС".

  Як повідомляв 5.UA, під час візиту до Миколаєва лідери "Слуги народу" оцінили шанси Аллахвердієвої перемогти на виборах міського голови. Вважаючи, що камери вже вимкнені, політики обговорили колегу у брутальній формі. Корнієнко заявив, що Аллахвердієва "баба робоча, як корабельна сосна" і "взагалі красуня". На думку глави партії, жінка "***" проведе триста зустрічей за чотири місяці і переможе, бо у неї багато енергії.

  Попередній матеріал
  Коронавірус у світі: президента Бразилії суд зобов'язав носити маску, а Лісабон посилює карантин – подробиці
  Наступний матеріал
  Оприлюднено склад Нацради реформ, яку зібрав Зеленський
  Loading...

  "ЄС" вимагає від Кабміну негайно виділити кошти для боротьби із наслідками повені на заході України

  Негода на Буковині: "ЄС" вказали на бездіяльність влади та термінові кроки, необхідні для допомоги людям

  Порошенко в ефірі CNN: Західні партнери надіслали новій владі жорстке попередження – зупинити політичні переслідування

  Через незаконне стеження за Порошенком порушено кримінальну справу – нардеп "ЄС"

  Порошенко: Вимагаємо від влади застрахувати від COVID-19 всіх медиків, які рятують Україну під час пандемії

  Український конгресовий комітет Америки вимагає припинити переслідування Порошенка