Податкова міліція
Податкова міліція businessua.com

Рецепт "ліквідації" від "слуг": податковій міліції, якої вже не мало існувати, подвоїли фінансування – "Схеми"

Читайте по-русски
Додаткові 450 млн грн, які отримала ДФС, спочатку призначалися для створення Бюро фінансових розслідувань (БФР), яке обіцяв створити Зеленський

Державна фіскальна служба (ДФС), у структурі якої залишилася лише податкова міліція, отримала додаткове фінансування під час перегляду держбюджету на 2020 рік. Тепер бюджет органу, що перебуває у стані ліквідації, становить майже 1 млрд грн. Про це йдеться в сюжеті програми Схеми "Наглядачі над бізнесом".

Додаткові 450 млн грн, які отримала ДФС, спочатку призначалися для створення Бюро фінансових розслідувань (БФР), яке повинно було замінити правоохоронну функцію податкової міліції, а сама міліція мала бути ліквідована.

Створення БФР входило до передвиборної програми президента Володимира Зеленського та його партії "Слуга народу". Але відповідний законопроект Верховна Рада відхилила в січні. Перед цим фінансовий комітет парламенту рекомендував його не ухвалювати.

У коментарі "Схемам" голова комітету Данило Гетманцев ("Слуга народу") заявив, що не може озвучити мотиви такого рішення. За словами його заступника Ярослава Залізняка ("Голос"), президент Зеленський хоче, щоб БФР підпорядковувалося йому, а не Мінфіну, тому голосування за законопроект провалили.

Відразу після цього голосування ДФС попросила подвоїти їй фінансування, йдеться в розслідуванні. Зокрема, у листах до Мінфіну йшлося про збільшення зарплат з 6000 грн до 21 000 грн – у центральному апараті та до 13 500 грн – в територіальних органах.

Збільшення фінансування податкової міліції Кабмін підтримав у день призначення в. о. голови ДФС Сергія Солодченка, колишнього податкового міліціонера, який обіймав високі посади за часів Януковича, зазначається в сюжеті.

Попередній матеріал
Спалах COVID-19 на Рівненщині: селяни звинувачують священників МП – сюжет
Наступний матеріал
Як у США послаблюють карантин – включення з Вашингтону
Loading...

Рейтинг "ЄС" за рік виріс майже вдвічі, "Слуга народу" продовжує падати – соцопитування

У "Слузі народу" повідомили, коли відбудеться наступне засідання Ради

"То "Свати" – хороший серіал?": нардеп і ексгендиректор "1+1" Олександр Ткаченко в "Рандеву"

Для Саакашвілі знайшли нову посаду – Арахамія

Депутат від "Слуги народу", який, імовірно, перехворів коронавірусом на Кіпрі, повертається в Україну

Як "слуги" прокотили Саакашвілі з посадою в уряді – "ІнфоВечір"