Гончаренко
Гончаренко eurosolidarity.org

"Слуги" борються між собою, а в заручники беруть усю країну" – Гончаренко про суперечки через "антиКоломойський" закон

Читайте по-русски
"Слуги народу", які самі ж заблокували тисячами поправок банківський закон, тепер намагаються знищити парламентську демократію, зауважив нардеп

"Слуги народу" борються один з одним всередині фракції, а в заручники беруть всю країну і знищують парламентську демократію. Про це сказав народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко з трибуни парламенту.

"Наша фракція підтримує розгляд закону про банки, тому що насправді цей закон потрібен Україні, щоб у нас не забрали ці банки, в які українські платники податків вклали мільярди гривень. Тільки в один "ПриватБанк" 155 млрд грн всі платники податків України вклали. Сьогодні просто забрати його в людей – такої афери світ ще не бачив", – сказав Гончаренко.

Він наголосив, що "Слуги народу", які самі ж заблокували тисячами поправок банківський закон, тепер намагаються знищити парламентську демократію під прикриттям цього ж законопроекту.

"Нам кажуть, що потрібні зміни в регламент і спеціальна процедура, щоб побороти цей поправочний спам, і саботаж. А хто ж його влаштував? Автори 14 тисяч правок з 16 тисяч правок – "Слуги народу", діючі чи колишні. Хто заблокував підписання закону про регламент? "Слуги народу". Так що ж ви нас втягуєте заручниками у свою внутрішню видову боротьбу? Колись на Берлінському мурі було таке графіті "Дай нам Боже вижити серед цієї смертельної любові" і там були намальовані Брежнєв і Хонеккер. В українських реаліях там треба намалювати Коломойського і Зеленського. Дай нам Боже всім вижити серед цієї смертельної любові, бо сьогодні ви боретеся один з одним всередині фракції, а в заручники берете всю країну і знищуєте парламентську демократію", – наголосив депутат.

Попередній матеріал
Для Саакашвілі знайшли нову посаду – Арахамія
Наступний матеріал
Дезінфікувальні рамки в Черкаських лікарнях встановив власним коштом місцевий підприємець: подробиці
Loading...

Влада "нагрілася" на закупівлі костюмів для медиків, зникло 15 млн грн – Гончаренко

Замість Зеленського на пост президента має прийти український патріот – Княжицький

"Я програв, але на користь собі": Княжицький розповів подробиці справи про "замах на вбивство Медведчука"

Гончаренко розповів, що Україна під час пандемії готує 10 млн грн для допомоги Албанії – чекає роз'яснень

Щоб у лікарнях не вимкнули світла: Гончаренко вимагає призначити міністра енергетики

Гео Лерос "заблокував" Ірині Верещук виходи на телеканали Медведчука – "Гончаренко рулить"