Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

"Антиколомойський" закон: порівняльна таблиця для розгляду в другому читанні не готова

Читайте по-русски
Разумков спрогнозував, коли документ може з'явитися

Порівняльна таблиця для розгляду у другому читанні так званого антиколомойського закону дотепер не готова. Тож виносити документ на розгляд народних депутатів наступного тижня ймовірно не будуть. Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, інформує "5 канал".

30 березня парламент підтримав у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт, який забороняє повертати націоналізовані фінустанови колишнім власникам. Його ухвалення вимагає Міжнародний валютний фонд, щоби надати Україні фінансову допомогу.

Утім, до документа депутати внесли понад 16 тис. правок. Найбільше від фракції "Слуг народу". Щоб розблокувати процес, правки згрупували і в профільному комітеті голосують не за кожну окремо, а блоками. Водночас парламентарії ухвалили зміни до регламенту, які забороняють зловживати внесенням правок з метою загальмувати розгляд законопрєктів.

"Вчора він був опублікований, тобто, фактично, сьогодні він вступає в силу і народні депутати згідно цього закону можуть ініціювати таку пропозицію – спочатку це має бути 150 підписів і звернення до голови Верховної ради, а після цього таке рішення про застосування так званої особливої процедури приймається на засіданні Верховної ради України. Єдина пересторога, яка є, для цього потрібна зведена порівняльна таблиця до другого читання. Станом на п'ятницю її ще не було. Я думаю, що вона з'явиться на початку наступного тижня", – заявив Разумков.

Нагадаємо, у парламенті дотепер немає подань від Кабміну щодо кадрових змін в уряді. Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Попередній матеріал
Разумков про призначення Саакашвілі: "У Раді ще немає подання"
Наступний матеріал
"Чергове промивання мізків": Южаніна розповіла деталі засідання, на якому розглядали "поправочний спам"
Loading...

Разумков про призначення Саакашвілі: "У Раді ще немає подання"

Повернення Саакашвілі: що доручив йому Зеленський та реакція депутатів

Зеленський підписав закон про зміни до регламенту, які запобігатимуть законодавчому спаму

Як пройшло перше засідання ТСК щодо заяв Уманського про "схематози" в податковій – включення

"ЄС" підтримує створення ТСК для розслідування фактів корупції в уряді Зеленського – Герасимов

"Дивуюся, чому Офіс президента досі не перейменували в "95 квартал": заява Петра Порошенка