Роман Насіров
Роман Насіров Федерація дзюдо України / Facebook

САП просить суд арештувати майже $300 тисяч, які Насіров 3 роки "забував" декларувати

  Ці гроші не були відображені в жодній з декларацій за час його перебування на посадах державного службовця, за винятком декларації кандидата в президенти України

  САП наполягає на арешті майже $300 тисяч з британських рахунків екс-голови ДФС України, які він "забував" декларувати протягом трьох років. Про таке повідомляє прес-служба САП на своїй сторінці у Facebook.

  "У Шевченківському районному суді міста Києва відбулося судове засідання у справі про обвинувачення екс-голови ДФС України, а також керівника Департаменту ДФС України", – йдеться у повідомленні.

  Як було встановлено САП, екс-голова ДФС щонайменше протягом трьох років мав у розпорядженні кошти в сумі $297 730 доларів на рахунку у фінансовій установі на території Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

  "Ці гроші не були відображені в жодній з декларацій за час його перебування на посадах державного службовця, за винятком декларації кандидата в президенти України, поданої одразу ж після інформування обвинуваченого про виявлення цих коштів правоохоронними органами", – інформує САП.

  Через це під час засідання прокурором САП подано клопотання про арешт майна підсудного.

  Повідомляється, що за результатами розгляду заявленого клопотання суд, на прохання сторони захисту, оголосив перерву до 11:00 14 лютого 2019 року для ознайомлення сторони захисту із клопотанням прокурора та підготовку пояснень.

  Попередній матеріал
  "Солідарність НАТО з Україною є непорушною": в Альянсі відреагували на зміни до Конституції України
  Наступний матеріал
  "Русский мир" прийшов: у мережі з'явилося відео зруйнованої "Донбас Арени"

  Прибуток українських банків досяг історичних максимумів за 2018 рік

  Суд Москви відмовив першим чотирьом українським морякам в оскарженні арешту – Полозов

  Чорновіл про подвійне громадянство чиновників: Той самий суд ухвалив діаметрально протилежні рішення щодо Супрун і Насірова

  В Україні відсьогодні можна купувати валюту онлайн: послугу вже пропонують низка банків

  Для студентів, туристів і бізнесменів: правила оновленої валютної системи від Нацбанку

  Скасування понад 20 обмежень та "адекватна система штрафів": НБУ про нововведення на валютному ринку