Роман Насіров
Роман Насіров Роман Насіров / Facebook

Насіров хотів повернути закордонний паспорт, щоб поїхати в Давос як "кандидат у президенти"

  За результатами розгляду заявленого клопотання судом відмовлено у його задоволенні

  Скандально відомий екс-голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров клопотав перед судом повернути йому закордонний паспорт, тому що хотів нібито поїхати у Давос на Всесвітній економічний форум як кандидат у Президенти України, повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  "23 січня 2019 року за участю прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Шевченківському районному суді міста Київ відбулося судове засідання з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні про обвинувачення екс-голови ДФС України та керівника Департаменту ДФС України. Стороною захисту у судовому засіданні подано клопотання про повернення обвинуваченому паспорту для виїзду за кордон, мотивуючи це "...запрошенням для участі у Всесвітньому економічному формі в м. Давосі, Швейцарської Конфедерації як кандидата в Президенти України, суспільного та політичного лідера", – йдеться у тексті повідомлення.

  Однак інформацію про те, хто саме запросив підсудного у Давос надано не було.

  Таким чином, за результатами розгляду заявленого клопотання судом відмовлено у його задоволенні.

  Як повідомляв 5.UA, 31 січня 2018 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо звільнення з посади відстороненого очільника ДФС Романа Насірова на підставі висновку Національного агентства з питань державної служби.

  Нагадаємо, Насірова підозрюють в тому, що протягом 2015 – 2016 років він, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". У березні 2017 року депутат БПП Мустафа Найєм оприлюднив довідку, яка свідчить про те, що у відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова є громадянство Великої Британії.

  Попередній матеріал
  Наєв: РФ втричі посилила розвідку на Донбасі – так, як правило, відбувається напередодні наступу
  Наступний матеріал
  У США арештували медбрата клініки, де пацієнтка народила в комі

  Як би черги не вийшло: екс-генсек НАТО Расмуссен також спростував свою підтримку Тимошенко

  Кожна страва – з політичним присмаком: перші заяви з Українського сніданку в Давосі

  Виступ Президента України у Давосі – відео

  Про що говоритиме Порошенко із головою МВФ у Давосі – подробиці

  У Білому домі пояснили, чому скасували візит делегації США на форум в Давосі

  Генпрокуратура повернула в САП подання на депутата від БПП