Субсидії
Субсидії torange.biz

Розенко назвав середній розмір субсидії, яку люди отримають у вигляді готівки

Читайте по-русски
Через систему ПФУ вже виплачено 3 млрд грн

Під час селекторної наради з питань монетизації субсидій та індексації пенсій, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що в Україні середній розмір субсидій, які люди отримуватимуть у вигляді готівки, становитиме 1676 гривень. Про таке повідомив "Укрінформ".

"За нашими розрахунками, приблизно 3,5 млн господарств на сьогодні повинні отримувати субсидії у вигляді готівкових коштів. Середній розмір субсидії, за нашими останніми розрахунками, які отримують люди на руки, становитиме 1676 грн. Нагадаю, що аналогічні суми люди отримають також у квітні та травні 2019 року", – наголосив посадовець

За його словами, на сьогодні для виплат субсидії у вигляді готівки в "Ощадбанк" перераховано 1,7 млрд грн, із яких уже виплачено 900 млн грн "живих" коштів.

Водночас, через систему ПФУ вже виплачено 3 млрд грн.

"В системі нарахування субсидій нічого не змінилося. Ніяких додаткових критеріїв, ніяких додаткових обмежень, які якимось чином вплинули б на механізм доступу до субсидій", – додав віце-прем’єр-міністр України.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що наразі опрацьовано 43% заяв на призначення субсидій, поданих після 1 січня 2019 року.

"Станом на 15 березня 2019 року в середньому по Україні опрацьовано 43% заяв на призначення субсидій, що подані після 1 січня 2019 року. Це майже половина. З одного боку це пояснюється тим, що не призначено субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу через відсутність у Державної фіскальної служби інформації про доходи громадян за попередній календарний рік. Це є об'єктивна причина, ми її розуміємо. Проте з іншого боку, частка відпрацьованих справ дуже відрізняється в різних регіонах", – підкреслив Рева.

Попередній матеріал
Євро-2020: збірна України з футболу почала готуватися до перших матчів відбору
Наступний матеріал
"Далі буде тільки відтік населення": Горбач про росіян-"прибульців" у Криму та реальну картину з ресурсами на півострові
Loading...

"Інформаційний вечір" з Павлом Розенком на "5 каналі" – відео

Монетизація субсидій на підході: в уряді роз'яснили, як і де отримати живі гроші

Стало відомо, коли "Укрпошта" почне доставляти субсидії готівкою

У Мінсоцполітики повідомили, за якого боргу відмовлятимуть у субсидії

Нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка – відео

Гроші на руки: як працюватиме монетизація субсидій – відео