kam-pod.gov.ua

У Мінсоцполітики повідомили, за якого боргу відмовлятимуть у субсидії

  Розглядають і можливість запровадження механізму, коли отримувачі субсидій, які вчасно оплачуватимуть комунальні послуги, отримуватимуть субсидії в готівковій формі, а боржників переводитимуть на грошову безготівкову форму отримання субсидій

  Органи соцзахисту відмовлятимуть у призначенні субсидій на наступний рік за наявності заборгованості за опалювальний період понад 340 грн і терміном більше одного місяця. Про це під час наради у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ щодо монетизації субсидій заявив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко, повідомляє Укрінформ.

  "Ми передбачили певну систему контролю за сплатою громадянами житлово-комунальних послуг. Як відомо, субсидії призначаються до кінця опалювального періоду. Тобто термін дії субсидій, які наразі призначені, – до 30 квітня 2019 року. У травні при зверненні громадян за оформленням субсидій на наступний рік, або при визначенні права на одержання субсидій в автоматичному режимі, коли не потрібно окремо звертатися, органи соцзахисту населення будуть отримувати дані від надавачів послуг про наявність простроченої заборгованості", – сказав він.

  Директор Департаменту державної соціальної допомоги також додав, що якщо сума простроченої заборгованості становитиме більш як 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а станом на сьогодні це 340 гривень, і термін прострочення буде понад один місяць, то житлова субсидія не призначатиметься.

  Також у Мінсоцполітики розглядають можливість запровадження комбінованого механізму для контролю за сплатою комунальних послуг, коли отримувачі субсидій, які вчасно оплачуватимуть комунальні послуги, отримуватимуть субсидії в готівковій формі, а боржників переводитимуть на грошову безготівкову форму отримання субсидій.

  Попередній матеріал
  "25 на 25" і вузький формат: як Україна у Мінську бореться за звільнення бранців
  Наступний матеріал
  США в ООН: Виведення військ РФ – єдиний шлях розв'язання конфлікту в Україні
  Loading...

  Гроші на руки: як працюватиме монетизація субсидій – відео

  "Чекати зовсім трохи": в Україні почнуть виплачувати субсидії готівкою

  Нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка – відео

  Нарада з питань запровадження монетизації субсидій для населення – відео

  Заручники боргу: мешканці багатоповерхівки у Дніпрі вже кілька місяців без газу

  У Кабміні нагадали, коли ціни на газ для населення знову підвищаться