Пенсіонерка
Пенсіонерка Скріншот відео

Рева повідомив, коли субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів за лютий

  Крім того, паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація

  Під час наради з питань запровадження монетизації субсидій для населення за участі Президента Петра Порошенка міністр соціальної політики Андрій Рева сказав, що у березні субсидіанти отримають перші готівкові кошти за лютий, повідомляє "Укрінформ".

  Він зазначив, що у рамках запуску нової моделі монетизації субсидій люди отримуватимуть "живі гроші" для розрахунків за комунальні послуги.

  Крім того, паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

  За його словами, пенсіонерам гроші виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Гроші перераховуватимуть на банківські пенсійні картки, а якщо їх немає, субсидію разом з пенсією доставить "Укрпошта".

  Для тих, у кого ще немає пенсії, субсидія буде перерахована грошовим переказом через Ощадбанк. Для цього треба звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код.

  "Людина має звернутися у будь-яке відділення Ощадбанку, і їй виплачується готівка по факту звернення. Тому що є всі необхідні реєстри", – наголосив міністр.

  Слід зазначити, що одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

  Таким чином, усі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у чинній моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк. Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від уряду для оплати комуналки.

  Як повідомляв 5.UA, у держбюджеті на 2019 рік на субсидії закладено 55 млрд грн, з яких 12 млрд грн українці повинні отримати "живими коштами". Початок монетизації субсидій готівкою заплановано на березень 2019 року.

  Попередній матеріал
  Звільнення Зураба Аласанії: наглядова рада опублікувала протокол засідання
  Наступний матеріал
  Нова валютна система: обмінювати гроші дозволили в поштових відділеннях – ще 20 спрощених умов
  Loading...

  Рева розповів, що робити із "завищеними" платіжками за газ

  У Кабміні нагадали, коли ціни на газ для населення знову підвищаться

  В Україні відсьогодні можна купувати валюту онлайн: послугу вже пропонують низка банків

  Для студентів, туристів і бізнесменів: правила оновленої валютної системи від Нацбанку

  Де в Україні найбільше заробляють – Держстат

  Скасування понад 20 обмежень та "адекватна система штрафів": НБУ про нововведення на валютному ринку