Субсидії
Субсидії torange.biz

Коболєв: "Якщо гроші не потрапляють на рахунок споживача і він не може ними вільно користуватися, це не монетизація субсидій"

Реальних людей менше, ніж тих, кому нараховували субсидії останні 2-3 роки, сказав Коболєв

Із 1 січня 2019 року почалася монетизація субсидій. У бюджеті є дві статті на субсидії: субвенція – 35 млрд гривень та монетизація – 20 млрд гривень. В ефірі "5 каналу" голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розповів, як бачить монетизацію субсидій в Україні.

"Все дуже просто. Якщо гроші не потрапляють на рахунок споживача і споживач не має права вільно ними користуватися, це не монетизація. І коли певні фахівці кажуть: "Коболєв, а як же ми можемо довірити державні гроші споживачу?" У мене є проста відповідь: а 2 млрд доларів ви коли Фірташу довірили, це окей? Із цим у вас немає проблем? І ці мільярди точно не повернуться. А наші споживачі – цивілізовані і відповідальні. І наш досвід роботи зі споживачами вказує, що рівень розрахунку населення – 95%. Тому давати гроші людям – не тільки потрібно, а вкрай потрібно. І це набагато безпечніше. І саме давши гроші людям, ми можемо чітко відстежити, які рахунки є фіктивними, тобто які абоненти не існують і крадуть гроші через неіснуючих абонентів, а які абоненти є існуючими", – наголосив очільник НАК "Нафтогаз".

Він також сказав: "Вся проблема з монетизацією субсидій обертається навколо простого слова: верифікація, тобто перевірка. Які рахунки субсидіантів є реальними, а які є фіктивні. Якщо це зробити, впевнений, ми побачимо дуже цікаву картину. Ми побачимо, що реальних людей менше, ніж тих, на кого нараховували субсидії останні 2-3 роки. І це буде велике запитання до тих, хто цю верифікацію вчасно не зробив".

Коболєв додав: "Я вважаю, що поки процес (верифікації – ред.) не завершений, а він може бути завершений переведенням живих коштів усім реальним споживачам, ні про яке завершення верифікації мови вести не можна".

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Клаптик за клаптиком повернемо": церемонія відновлення газифікації у прифронтовій Авдіївці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пісні, солодощі та ліхтарики: в Одесі пройшов щорічний парад різдвяних трамвайчиків
Наступний матеріал
За яких умов "Нафтогаз" може переглянути транзитний позов до "Газпрому" – Коболєв

Коболєв пояснив, чи законно збільшують на 1,5% ціну у платіжках на газ

У Києві планують підвищити тарифи на холодну воду

Ощадбанк не стягуватиме комісії із субсидіантів – Кабмін

Українцям повертатимуть гроші за неякісні ЖК послуги – Зубко

У Києві здорожчає квартплата – КМДА

Монетизація субсидій, держборг, ВВП: яким було підсумкове засідання Кабміну