Субсидії
Субсидії torange.biz

Українці отримають "живі кошти" замість субсидій вже за лютий – Порошенко

Початок монетизації субсидій готівкою заплановано на березень 2019 року

Процес монетизації субсидій розпочнеться вже 4 березня. Вже за лютий ті, хто має субсидії, отримають їх у вигляді готівки. Про це заявив у середу на нараді з питань монетизації субсидій у Міністерстві соціальної політики Президент України Петро Порошенко, повідомляє "Укрінформ".

"Як Президент я довіряю українцям. Ми реалізовуємо і запускаємо процес монетизації субсидій. Щоб Уже за лютий-місяць ті, хто отримує субсидії, мали можливість отримати їх у готівковій формі", – зазначив глава держави.

Крім того, міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив: пенсіонери зможуть отримати виплати у період від 4 до 25 березня, у відділеннях "Укрпошти", удома під час отримання пенсійних виплат або ж у банках, де відкриті їхні пенсійні рахунки.

Непенсіонери за фактом звернення від 12 березня у відділеннях "Ощадбанку". Про розмір та спосіб виплат населення інформуватимуть персонально. Субсидії на наступний опалювальний період не призначатимуться, якщо є борги за оплату комунальних послуг, зазначив Андрій Рева.

Міністр соцполітики Андрій Рева сказав: "Готівкова форма буде застосована до тих людей, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня грудня 2018 року. Аналогічні виплати вони отримають в квітні і травні 2019 року. Тобто до кінця опалювального сезону, після чого їм буде здійснюватися перепризначення. На новий рік, починаючи з травня 2019 року. Кожному отримувачу субсидії підприємство "Укрпошта" буде рознесено спецінструкцію".

5 канал

Як повідомляв 5.UA, у держбюджеті на 2019 рік на субсидії закладено 55 млрд грн, з яких 12 млрд грн українці повинні отримати "живими коштами". Початок монетизації субсидій готівкою заплановано на березень 2019 року.

Попередній матеріал
Завтра оскаржать арешт 4-х українських моряків: Полозов пояснив необхідність процедури
Наступний матеріал
Українські армійці знищили ворожий броньовик, завадивши планам терористів
Loading...

Нарада з питань запровадження монетизації субсидій для населення – відео

Українського моряка Новічкова, якому в Ірані загрожувало повішання, звільнено

"Є громадянкою України": Порошенко підтримав Уляну Супрун

Виступ Президента України на зустрічі з членами Американської торговельної палати в Україні – відео

Порошенко назвав сфери, через які Путін підриватиме стабільність в Україні

Порошенко про бранців Кремля: Вони точно будуть вдома