Ціни на газ
Ціни на газ forum.domik.ua

У Кабміні нагадали, коли ціни на газ для населення знову підвищаться

Зростання ціни на газ залежить від багатьох чинників, зокрема і рівня добробуту в державі

Уже від травня цього року ціна на газ для населення має зрости на 20%, відповідно до ухваленої постанови Кабінету Міністрів. Про таке повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає "Еспресо".

"Для формування ціни на газ є постанова Кабінету Міністрів. Ця постанова знижує ціну, відповідно до розрахунку за формулою. З 1 листопада 2018 роки (діє коефіцієнт) – 60% від загальної ціни, яка є за формулою. Ця формула передбачає з 1 травня підвищення до 80% від загальної ціни на газ", – повідомив очільник відомства.

За словами Реви, зростання ціни на газ безпосередньо залежить від багатьох чинників, зокрема ситуації в країні та економічного зростання.

Нагадаємо, від 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення України мали зрости на 23,5% замість потрібних 60%. Таким чином, згідно з постановою уряду, нова ціна на газ для населення становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ).

Як інформував 5.UA, Президент України доручив уряду розширити програму субсидій у зв'язку з подорожчанням ціни на газ для населення з 1 листопада.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Клаптик за клаптиком повернемо": церемонія відновлення газифікації у прифронтовій Авдіївці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Стало відомо, скільки колишніх парафій УПЦ МП перейшли в нову Православну Церкву України
Наступний матеріал
АТ "Укрзалізниця" відновила повернення квитків через інтернет
Loading...