Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Гройсман про захмарні платіжки від облгазів: "Їх треба вжарить по перше число"

Жодних боргів заднім числом бути не може, наголошує прем'єр-міністр

Уряд запланував глобальну перевірку облгазів-монополістів, які нараховують жителям "віртуальні борги" і завищують ціну на газ. Про таке заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає "УП".

Як відомо, українці скаржаться на те, що їм заднім числом нараховують борги за газ та виставляють у рахунках суми, вищі за встановлені Кабміном.

"Я теж бачив  це у ЗМІ і стурбований, бо людям нараховують якісь химерні борги. Заявляю: платіть не більше як 8,55 (грн/куб. – ред.) і тільки за лічильником. Все інше – шахрайство. Ніяких попередніх боргів бути не може", – наголосив Гройсман.

Він також повідомив: зважаючи на ситуацію, ініціює глобальну перевірку місцевих облгазів за участю представників Міністерства регіонального розвитку та ЖКГ, Міністерства енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

"Їх треба вжарить по перше число, бо монополісти вже сіли на голову і звісили ноги", – заявив голова уряду.

Також він додав, що запланована глобальна перевірка облгазів, щоби "привести їх до тями", оскільки вже занадто багато скарг на їхню роботу.

Довідково: в листопаді цьогоріч більшість побутових споживачів України отримали від своїх постачальників газу платіжки з донарахуваннями за жовтень і попередженням про донарахування за три попередні роки зі значними сумами. 

Попередній матеріал
РФ заблокувала в Керченській протоці 140 суден – ДПСУ
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Loading...