Павло Кухта
Павло Кухта 5 канал

Обіцянки з білбордів знизити ціну на газ удвічі – що стоїть за гучними словами

Передвиборчі гасла майоріють обіцянками. Не так давно на вулицях українських міст з'явилися плакати, що "гарантують" зниження ціни на газ удвічі

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник голови стратегічної групи радників з підтримки реформ Павло Кухта розповів, які наслідки матиме виконання такої обіцянки і яка тут зворотня сторона медалі. 

"З економічної точки зору цього не станеться. Або це станеться, коли буде дефолт. Наступним за цим буде дефолт, тому що ми позбавимося програми МВФ, не візьмемо ні копійки на свої борги, які маємо; які накопичили в принципі ті самі люди, що обіцяють знизити удвічі тарифи", – зазначає експерт.

Білборд Тимошенко про газ
Білборд Тимошенко про газ5 канал

Він продовжує: "По-друге, це продовження тієї самої ментальності – давайте кинемо шматок: ось вам соцвиплати, ось вам нижча ціна на газ. А зворотня сторона така – за цим білбордом стоїть обіцянка якимось олігархам "Приватбанк" повернути, дати дозвіл на "Ротердам ++", що завгодно. В цю гру можна було б грати нескінченно, якби економіка могла її витримати. Але ні – ми вже з цією грою стали найбіднішою країною Європи. Куди далі? Нам падати вже нікуди". 

Нагадаємо, від 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення України мали зрости на 23,5% замість потрібних 60%. Таким чином, згідно з постановою уряду, нова ціна на газ для населення становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ).

Попередній матеріал
Командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко: велике інтерв'ю адмірала на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
Убивство журналіста Сергієнка: активісти під судом вимагали змінити рішення
Loading...