www.rbc.ua/ukr

Звільнення Зураба Аласанії: наглядова рада опублікувала протокол засідання

  Один із членів ради заявив, що під керівництвом Аласанії компанія веде незбалансовану і суперечливу фінансову політику, у неї невпорядкована фінансова звітність

  На сайті Суспільного телебачення був опублікований протокол засідання Національної громадської телерадіокомпанії України, котре відбулося 31 січня, на якому звільнили Зураба Аласанію з посади голови правління, повідомила прес-служба "UA: Суспільне мовлення".

  Відповідно до протоколу, на засіданні були присутні 14 із 16 членів Наглядової ради.

  Колишній голова правління був звинувачений у тому, що в обхід статуту НСТУ делегував ключові виконавчі функції директорату, створивши паралельну правлінню виконавчу структуру на чолі з виконавчим директором, який перетворився у другу людину в компанії з обсягом повноважень більше, ніж у членів правління. За 15 місяців (з липня 2017 року до жовтня 2018-го) на оплату діяльності дублюючих органів було витрачено понад 8 мільйонів гривень.

  Крім того, В'ячеслав Козак – член Наглядової ради, заявив, що під керівництвом Аласанії компанія веде незбалансовану і суперечливу фінансову політику, у неї невпорядкована фінансова звітність.

  Також Аласанію звинуватили у не висвітленні низки важливих подій (наприклад, хресний хід за єдину помісну церкву). Козак заявив, що під керівництвом Аласанії компанія впроваджувала неправильно зрозумілий принцип "відсторонення від влади", аж до повної деполітизації новин.

  Слід зазначити, що в порядку денному не було пункту про звільнення Аласанії. Проголосувавши за розірвання контракту з ним, наглядова рада завершила засідання без розгляду п'яти затверджених питань порядку денного.

  Нагадаємо, 31 січня стало відомо, що очільника "Національної суспільної телерадіокомпанії України" Зураба Аласанію достроково зняли з посади.

  Попередній матеріал
  В Україні відсьогодні можна купувати валюту онлайн: послугу вже пропонують низка банків
  Наступний матеріал
  Рева повідомив, коли субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів за лютий
  Loading...

  Журналіст поставив вісім запитань активістам, які захищають Зураба Аласанію

  "Проросійський слід": що відомо про соратника Аласанії Лієва

  Ми маємо не допустити інституційної кризи "Суспільного" – голова наглядової ради НСТУ

  Луценко й Аваков мають розслідувати діяльність Аласанії – нардеп

  Убивство журналіста Сергієнка: суд зайшов у глухий кут щодо розгляду справи

  Розтрата і зловживання владою: під час керування Аласанією НТКУ проти компанії відкрили 6 кримінальних справ – документ