Зураб Аласанія 24tv

Наглядова рада "Суспільного" розірвала контракт із Зурабом Аласанією – журналіст

  За таке рішення проголосували 9 членів наглядової ради з 12

  31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення про дострокове відсторонення Зураба Аласанії від посади голови правління Суспільного мовлення. Про таке йдеться на сайті "Детектор медіа".

  "Щойно Наглядова рада "Суспільного" більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління ПАТ НСТУ Зурабом Аласанією. 9 за, 3 проти", – написала у Facebook заступник шеф-редактора порталу в "Детектор медіа", член громадських рад при Комітеті ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики і Держкомтелерадіо, заступник шеф-редактора порталу в "Детектор медіа" Світлана Остапа. 

  Як відомо, 10 квітня 2017 року наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії  України обрала головою правління Суспільного мовлення Зураба Аласанію строком на чотири роки.

  Крім того, Наглядова рада Суспільного обрала корпоративним секретарем НСТУ медіа-юристку, адвокатку та тренерку Тетяну Олексіюк.

  Зауважимо, що корпоративний секретар – це людина, яка має забезпечувати ефективну взаємодію між Наглядовою радою та правлінням НСТУ, а також взаємодію НСТУ з акціонером (Держкомтелерадіо) та іншими зацікавленими особами.

  Довідка. Тетяна Олексіюк має 16-річний досвід роботи в неурядових організаціях. У 2002 році розпочала роботу як юрист громадської організації "Інтерньюз-Україна", після чого працювала юристом українського представництва міжнародної організації Internews Network. У 2005 році увійшла до складу співзасновників громадської організації "Інститут Медіа Права". Працювала в організації до середини 2018 року, в тому числі на посаді заступника директора та керівника напряму. Є випускницею Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (м. Харків), спеціаліст із правознавства (1997).

  Нагадаємо, 10 квітня 2017 року наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії  України обрала головою правління Суспільного мовлення Зураба Аласанію строком на чотири роки. Закон про суспільне мовлення передбачає, що наглядова рада може прийняти рішення про дострокове припинення повноважень членів правління НСТУ. Відповідно до статуту НСТУ, порядок та підстави дострокового припинення повноважень голови правління та членів правління визначаються положенням про правління та контрактами, укладеними з головою та членами правління.

  Попередній матеріал
  Супрун підтримала узаконення медичного канабісу в Україні і закликала підписати петицію
  Наступний матеріал
  "Розуміємо, під яким тиском перебуває наш єпископат": болгари закликали БПЦ визнати Православну Церкву України
  Loading...

  "Розуміємо, під яким тиском перебуває наш єпископат": болгари закликали БПЦ визнати Православну Церкву України

  Супрун підтримала узаконення медичного канабісу в Україні і закликала підписати петицію

  У зоні ООС запрацював перший експериментальний підрозділ медичної евакуації – відео

  До Помісної Церкви перейшли вже 120 парафій УПЦ Московського Патріархату

  Цифри вражають: заступник міністра оборони розповів, скільки керованих засобів ураження отримали в ЗСУ минулого року

  Прес-конференція на тему "Пріоритетні напрями діяльності Міністерства інфраструктури на 2019 рік" – завершено