прес-конференція представників України та Японії
прес-конференція представників України та Японії 5 канал

Нове обладнання та стажування в Японії: яким постане в Україні суспільне мовлення

Працівники НСТУ будуть "налагоджувати картинку", на яку чекає українське суспільство

У становленні суспільного мовлення в Україні допомагатиме Японія. 75 мільйонів гривень допомоги надасть японська сторона на модернізацію Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ). Про це заявили на спільній прес-конференції представники України та Японії, передає "5 канал". 

Як передбачається, ці кошти підуть на закупівлю нового обладнання, а також для введення формату високої чіткості. Також Японія пропонує і експертну підтримку. Працівники суспільної телерадіокомпанії матимуть змогу пройти навчання у Японії на телеканалі, який вважається одним із найпотужніших у світі.

"Поїздки передбачають виїзд творчих працівників до Японії, і японських колег – сюди (в Україну)", - каже міністр інформаційної політики Юрій Стець.

"За допомогою цього проекту ми спробуємо налагодити картинку саме того, чого чекають від нас глядачі. Це застаріла студія, старий канал. Ми не маємо ані уваги, ані впливу на суспільство, а суспільство таки чекає", - зазначає  Голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

Триватиме проект переформатування каналу близько двох з половиною років.

"Зараз дуже вдалий час для того, щоб розвивати в Україні суспільне мовлення, яке було б відкрите, чесне та прозоре. Це не має бути пропаганда тієї чи іншої думки. Повинно бути чітке викладення подій, що відбуваються", - відзначає Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі. 

Попередній матеріал
Садовий Vs Зубко: коли для львів'ян скінчиться сміттєва пора "десь весною вивозили"
Наступний матеріал
Заручники, вибух, стрільби: у Дніпрі СБУ провела масштабні антитерористичні навчання
Loading...