5 канал

Садовий Vs Зубко: коли для львів'ян скінчиться сміттєва пора "десь весною вивозили"

Одні вимагають міста виконувати "сміттєвий меморандум", інші - пропонують створити "розширену дорожню карту", а треті - і взагалі радять швидше тимчасовий полігон ладнати. То чи знайшли урядовці вирішення "сміттєвому лиху" - дізнайтеся у сюжеті "5 каналу"

У середу, 21 червня, у Львові провели "сміттєву нараду", яку очолив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко. Для того, аби скласти карту антикризових дій до Львова приїхав цілий "урядовий десант" – представники Міністерства екології, МОЗ, Держслужби з надзвичайних ситуацій, передає кореспондент "5 каналу". 

Першочергово чиновники обговорили питання зведення тимчасового полігону для вивезення сміття зі Львова. Крім того, намагалися високопосадовці з'ясувати, чому не працює "сміттєвий меморандум", що передбачав вивезення львівського сміття на полігони до 20 інших міст країни.

"Треба зробити "розширену дорожню карту", щоб зобов'язати усі міста, які мають (можливість) приймати частину сміття", - зазначив міський голова Мостиська Сергій Сторожук.

А от віце-прем'єр-міністр України звинуватив міську раду Львова та її чільника Андрія Садового у повній бездіяльності. За його словами, чільник міста нічого не робить для вирішення сміттєвої кризи.

"Ми побачили, що сьогодні є певне нерозуміння – нерозуміння часу, скільки потрібно приймати це сміття, скільки потрібно для того, щоб долучитися і виконати це зобов'язання (приймати сміття).

Своєю чергою Андрій Садовий зазначив, що він їздить до різних міст України, де просить допомоги з утилізацією львівського сміття, однак його ніхто не чує.

Поки ж у місті накопичилось близько 10 тонн сміття. "Десь весною вивозили, і досі не було. Одного разу машина приїхала, щось загребли трошки і все, і на тому все скінчилося", - кажуть львів'яни.

А от урядовці на нараді визначились, що вирішити проблему зі сміттям можна буде за два тижні. Як саме та чи реально звільнити вулиці Львова від непотребу у такий строк – дізнайтеся у сюжеті:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На львівському ринку загорілося сміття – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Матері війни": Австралія покаже фільм про долю жінок, постраждалих на Донбасі
Наступний матеріал
Нове обладнання та стажування в Японії: яким постане в Україні суспільне мовлення
Loading...