http://more-smyslov.blogspot.com/

Грицак: Потрібно ввести кримінальну відповідальність за ворожу пропаганду у ЗМІ

  Представники "п’ятої колони" мають стати персонами нон-грата на вітчизняних інформаційних ресурсах

  Чільник СБУ України Василь Грицак вважає, що українські журналісти мають укласти акт інформаційної єдності у протистоянні представникам так званої "п'ятої колони" Російської Федерації. Крім того, він виступає за введення кримінальної відповідальності за пропаганду. Про це йдеться у зверненні Грицака, опублікованому прес-службою СБУ.

  За словами Грицака, ворожа п’ята колона, "яку ворог готував, плекав, підгодовував задовго до початку відкритого нападу на Україну, ще не знешкоджена повністю". "У своїй брудній роботі вона намагається спритно маніпулювати недосконалістю українського законодавства та найвищою демократичною цінністю нашого народу – свободою слова", – зазначив чільник відомства.

  Він переконаний, що "відповіддю на цю пропаганду має стати бойкот усім представникам п’ятої колони Російської Федерації в інформаційному просторі України".

  "Адекватна відсіч ворогу вимагає рішучих спільних дій, поєднання сили права та сили громадської думки як зброї проти російської агресії в інформаційному просторі. Для цього нам потрібно: по-перше, терміново розробити й ухвалити зміни до законодавства України про кримінальну відповідальність. СБУ готова долучитися до цієї роботи. Наша мета - надати у Кримінальному кодексі України адекватну правову оцінку всім формам і методам гібридної війни. В умовах агресії не тільки військові статути пишуться кров’ю, але й закони для зрадників та пособників агресора. Це – сила права", – зазначає Грицак.

  Грицак продовжує: "По-друге, (потрібно) укласти акт інформаційної єдності українських журналістів у протистоянні ворогу. Російська пропаганда є зброєю, за допомогою якої противник намагається зруйнувати нашу віру в свободу слова і демократію".

  Він наголошує: представники "п’ятої колони" мають стати персонами нон грата на вітчизняних інформаційних ресурсах. "Для прихильників "путінського руського міра" має залишитися лише "кісельовсько-соловйовський" майданчик", – зазначає Грицак.

  Попередній матеріал
  Пенсійна реформа: Експерт розповіла про відрахувування коштів на майбутню пенсію
  Наступний матеріал
  Про що йтиметься під час зустрічі Трампа з Порошенком: Березовець розповів про можливі питання
  Loading...