YouTube

ТОП-7 пропагандистських тез Кремля щодо України

  У Мінінформполітики зібрали "найбільш чутливі тези" російської пропаганди

  У Міністерстві інформаційної політики зібрали топ-7 найбільш поширених тез, які Кремль спрямовує проти України під час своєї інформаційної агресії. Відповідні положення навів заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін на сторінці у Facebook.

  Він відзначив: "Це, звичайно, не вичерпний перелік, але найбільш поширені та чутливі тези". Наводимо цей "топ" нижче:

  1. Як погано жити в Україні

  "Політична і економічна криза. Протести, політичні скандали та заяви "Опоблоку" чи проросійської опозиції, "неминуче падіння влади Порошенка". Захід "втомився від України": сюжети про небажання Заходу допомагати Україні, про скорочення або припинення допомоги, або про "розчарування" щодо реформ чи самої України. Енергетична криза в Україні. Сюжети про проблеми з вугіллям, газом, АЕС, ТЕС, ТЕЦ, про збитки від блокади, про підвищення тарифів на ЖКХ. Негативні сюжети, які стосуються безвізового режиму Україна-ЄС. "Обман", "всеодно на кордоні треба мати купу документів", "зубожіння українців", "немає грошей на ту Європу", тощо.

  МВФ та Україна. Будь-які негативні сюжети: "кабала", "МВФ не дасть гроші", "гроші вкрали", тощо", - деталізували у МІП.

  2. Скасування санкцій проти Росії

  "Зняття санкцій з РФ. Коментарі чи заяви стосовно "зняття санкцій найближчим часом", або про "втомленість Заходу від санкцій" чи "небажання країн Заходу продовжувати санкції", - зазначає Золотухін

  3. Дискредитація ЗСУ

  ЗСУ обстріляли Донбас", сюжети про "військові злочини ЗСУ", про "іноземних найманців та інструкторів в ЗСУ", про "шалені втрати" чи "пияцтво". Заяви Росії, терористів чи будь-кого іншого про "небажжання Києва виконувати Мінські угоди", про зрив Мінських угод, коментарі щодо роботи СММ ОБСЄ, тощо.

  4. Україна відмовляється від Донбасу

  "Київ відмовився від Донбасу або втрачає його. Усі заяви стосовно того, що нібито "Київ робить все, щоб втратити Донбас". Київ знищує Донбас. Геноцид Донбасу, економічна блокада, торгова блокада, невиплата пенсій та соцвидатків в ОРДЛО, тощо. Заяви ватажків терористів. Будь-які висловлювання терористів стосовно України та окупованих територій", - зазначили у міністерстві

  5. КримНАШ

  Заяви РФ та окупаційної "влади" Криму щодо півострова. Неймовірне "покращення" після анексії./

  6. Україна підтримує тероризм

  "Зв'язок України з ісламістами. "Підготовка в Україні ісламістів для війни в Сирії", "передача зброї ісламістам", "ісламістські батальйони на Донбасі", тощо. Українські диверсанти в Криму, Донбасі чи в РФ, підготовка диверсій, терористи, терористичні акти. Зв'язок України з ісламістами. "Підготовка в Україні ісламістів для війни в Сирії", "передача зброї ісламістам", "ісламістські батальйони на Донбасі", тощо", - повідомив Золотухін.

  7. Україна – радикальна

  Сюжети про "розгул радикалів, неонацистів, націоналістів, фашистів, вандалів" тощо. Будь-які сюжети про утиски російської мови або російськомовних в Україні. Русофобія Києва, ненависть до всього російського, спроби переписати історію, зневага до спільного минулого та перемоги над нацизмом. 

  Попередній матеріал
  "Шовковий шлях" і Транскаспійський коридор: Кубів розповів, як Україна і Литва втілюватимуть транзитний потенціал
  Наступний матеріал
  Чи допоможе відкриття кордону із ЄС подальшій інтеграції України на Захід – "Час. Підсумки дня"
  Loading...

  Кислиця: Росія перелякалася через пропозицію МЗС України щодо посилення контролю над її громадянами

  "Перепрошивали" ТБ на пропагандистські канали РФ: СБУ викрила схему "хитру схему"

  "Не шукайте нас "ВКонтактє": Росія отримала удар по пропаганд-майданчикам