СБУ

"Перепрошивали" ТБ на пропагандистські канали РФ: СБУ викрила схему "хитру схему"

ПЗ для перегляду заборонених телеканалів розробили вітчизняні ІТ-спеціалісти

Співробітники СБУ виявили та припинили розповсюдження в Україні програмного забезпечення (ПЗ) для перегляду заборонених телеканалів.  Про це інформує прес-служба відомства

"Оперативники Управління СБУ в Харківській області встановили, що менеджмент однієї з розгалужених оптово-роздрібних мереж, яка реалізує побутову електротехніку, організував встановлення додаткового програмного забезпечення на SMART-телевізори. За додаткову плату покупцям пропонували "перепрошити" телевізор, щоб отримати можливість вільно переглядати телевізійні пропагандистські канали країни-агресора, заборонені Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення України через загрозу національній безпеці", – пояснюють у СБУ.

Як стало відомо, вартість такої послуги становила 1900 гривень.

Крім того, правоохоронці з'ясували, що ПЗ розробили вітчизняні ІТ-спеціалісти, які також займалися адмініструванням Інтернет-ресурсів для технічної підтримки трансляції заборонених каналів.

"Хостинг здійснювала одна з найбільших в Україні провайдерських компаній", – уточнили силовики.

СБУ провела низку обшуків у магазинах торговельної мережі в Харкові та за місцями мешкання фігурантів справи. Там було виявлено документацію, яка доводить реалізацію нелегального ПЗ. Наразі доступ до серверного обладнання, яке знаходиться у Києві, заблоковано. Кримінальне провадження здійснюється за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Попередній матеріал
В НБУ прокоментували інформацію щодо виготовлення тисячогривневої банкноти
Наступний матеріал
Нові деталі: напередодні вбивства Вороненкова ФСБ РФ викрала його водія
Теги:
Loading...